Przychodzi taka chwila w życiu człowieka, kiedy to jest skazany na kupno brakującego sprzętu. W takich właśnie momentach marka HOTO wyciąga pomocną dłoń, oferując nie tylko wyspecjalizowane narzędzia, lecz także zaskakująco przydatny sprzęt. Jest duża szansa na to, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Nie oszukujmy się, w naszych domach lub mieszkaniach zawsze znajdzie się coś do roboty. Na nasze nieszczęście rzadko możemy pozwolić sobie na wykonanie zadania od ręki, ponieważ przy naszym stole majsterkowicza brakuje odpowiednich narzędzi. Niestety młotek i gwoździe nie rozwiążą każdego problemu. Tak samo jak WD-40.

//dzisiaj na dailyweb

Dlatego jestem prawie pewien, że większość z nas miała już okazję ślęczeć przy półkach sklepowych (niekiedy wirtualnych) w poszukiwaniu odpowiednich narzędzi, zastanawiając się nad kupnem określonej marki. Czas jest jednak nieubłagalny, więc przychodzę z małą pomocą. Poznajcie firmę HOTO, która od kilku lat pomaga wszystkim majsterkowiczom, oferując całkiem pokaźną liczbę przydatnych narzędzi i wyjątkowego sprzętu.  

Lubisz majsterkować? Powinieneś rzucić okiem na produkty firmy HOTO 

Na wstępie chciałbym nieco opowiedzieć o tytułowej firmie, która z pewnością zadowoliła już niejednego klienta. Według sklepowego opisu HOTO zostało założone, aby nadać elegancki oraz nowoczesny wygląd naszym ulubionym gadżetom przy zachowaniu ich najważniejszej roli, czyli użyteczności. Trudno się z tym nie zgodzić, ponieważ produkty faktycznie przyciągają wzrok swoim designerskim projektem. Warto tutaj podkreślić, że zaleta ta nie tylko dotyczy zwykłych narzędzi domowych, lecz także fajnych gadżetów technologicznych.  

hoto narzędzia

Dodatkowo tworzenie nowoczesnych narzędzi do nowego stylu życia jest kolejnym zadaniem HOTO. Można nawet powiedzieć, iż firma dąży do pozbycia się złożoności wielu problemów poprzez wprowadzenie wielu intuicyjnych rozwiązań, które zauważymy podczas wykonywania pozornie przyziemnych zadań. Z pewnością lepiej mnie zrozumiecie, gdy dotrzecie do dalszej części tekstu.

Nie można powiedzieć, że mamy tutaj do czynienia z weteranem, ponieważ HOTO Technology rozpoczęło swoją historię w 2016 roku. Nie przeszkodziło to jednak przedsiębiorstwu w osiąganiu sukcesów. Do tego czasu produkty firmy sprzedano w 56 krajach oraz terytoriach z całego świata. Warto tutaj wspomnieć, że do końca 2023 roku HOTO będzie właścicielem ponad 100 patentów i za swoje działania firma zgromadziła ponad 40 różnych nagród.  

Te kilka lat pracy pozwoliło przedsiębiorstwu wprowadzić na rynek wiele narzędzi i gadżetów, wśród których znajdziemy mini odkurzacz ręczny, akumulatorowy i elektryczny wkrętak, inteligentną wagę kuchenną, klej do pistoletu, latarkę, pistolet do kleju czy wiertarko-wkrętarkę. A to i tak nie koniec oferty, ponieważ w sklepach znajdziemy jeszcze inne przedmioty producenta. W dalszej części tekstu przyjrzymy się bliżej dwóm z nich. 

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Metrówka? A może dalmierz laserowy od HOTO?  

Małe, praktyczne i przyjemne w użyciu urządzenie umożliwia dokładny pomiar długości i szerokości chociażby pokoju, mebli lub większych przedmiotów. Może pochwalić się dokładnością 2 mm i zasięgiem do 30 metrów. Z całą pewnością przyjemnym bajerem jest wyświetlacz OLED udostępniający najważniejsze informacje. Do tego należy dorzucić jeszcze aplikację Mi Home, która umożliwia dostęp do przydatnych funkcji. Na domiar dobrego sprzęt łączy się przez technologię Blueotooth (do 8 metrów zasięgu).  

Dalmierz laserowy HOTO QWCJY001 powinien przypaść do gustu nie tylko profesjonalistom, lecz także amatorom, ponieważ zaledwie jeden przycisk zapewnia dostęp do niezbędnych opcji. Jak wspominałem podczas opisu producenta, firma stawia na intuicyjne rozwiązania. Plusem urządzenia może być także banalnie proste ładowanie odbywające się za pomocą portu USB-C. Według sklepowych informacji wystarczy 100 minut ładowania, aby cieszyć się pełną energią.  

Z ważniejszych informacji muszę wspomnieć o drobiazgowej specyfice urządzenia. Dalmierz laserowy HOTO korzysta z litowego typu akumulatora o napięciu 3,7 V. Wspomniałem też, że urządzenie jest małe – jego wymiary wynoszą zaledwie 73 x 33,2 x 16,8 mm, zapewniając przy tym wagę ok. 36 gram. Na koniec pozostaje mi także wspomnieć o automatycznym wyłączeniu sprzętu, co następuje po 180 sekundach. W przypadku lasera mowa o 30 sekundach. Cena? Na zagranicznej stronie sklepu, po przeliczeniu na złotówki, do zapłacenia jest 193,99 złotych. Od razu uprzedzam, że w sieci znajdziemy tańsze oferty. 

hoto dolmierz

Wypompowaliście się z sił? Zerknijcie na mini kompresor samochodowy HOTO 

Powiem szczerze, że mini kompresor HOTO QWCQB001 zaskoczył mnie swoim nietypowym wyglądem. Odniosłem wrażenie, że patrzę na malutkie radio, które można wrzucić do plecaka. Nie dajcie się jednak zwieść, ponieważ urządzenie jest poręcznym mini kompresorem samochodowym, które przyda się podczas pompowania nie tylko opon, lecz także zwyczajnych piłek. Co ważne, sprzęt pozwoli zmierzyć ciśnienie z dokładnością do 0,1 bara. 

Warto tutaj podkreślić, że te maleńkie cacko wyposażono w akumulator o pojemności 2500 mAh i latarkę, która może przydać się podczas wieczornych problemów. Jak już wspomniałem, urządzenie jest zaskakująco małe, dlatego zmieści się bez problemu do plecaka. Jego wymiary to zaledwie 89 x 44 x 123 mm 

Na stronach sklepowych możemy przeczytać o tym, że w pełni naładowane urządzenie umożliwi napompowanie opony samochodowej ok. 2,8 razy. W przypadku skromniejszych przedmiotów liczba ta zwiększy się kilkukrotnie. Wśród informacji przeczytamy także o tym, że kompresor w ponad 8 minut zajmie się oponą samochodową, rowerową w ok. 129 sekund 

hoto

Jeśli chodzi zaś o ładowanie samego kompresora, karmienie energią odbywa się za pośrednictwem kabla USB-C. Jak długo zajmie ten proces? Powinno wystarczyć 3 i pół godziny. Warto tutaj dodać, że oferty sklepowe mówią o dodatkowych komponentach dostępnych w zestawie:  

  • Mini kompresor 
  • Zawór Schradera z wężem  
  • Zawór Presta 
  • Igła do pompowania 
  • Adapter 
  • Kabel do ładowania (USB-C) 
  • Etui  

Mini kompresor samochodowy HOTO QWCQB001 został wyceniony w zagranicznym sklepie na 295,22 złotych (w przeliczeniu strony). Jest jednak możliwość znalezienia w sieci tańszych ofert. Na koniec chciałbym także zaprosić do odwiedzenia strony blogowej, na której znajdują się informacje dotyczące manualnych kwestii narzędzi lub sprzętu. Warto także rzucić okiem na polskie profile Instagram oraz Facebook ze względu na zdjęcia produktów oraz ciekawostki.