[PODCAST] Wypalenie zawodowe – jak do niego nie dopuścić, jak sobie z nim radzić? Czym jest job-crafting? Rozmowa z Dr Malwiną Puchalską – Kamińską

0:00
Długość nagrania: 1:01:35h
Rozmawiają:

Sebastian, Daniel i gość: Malwina Puchalska - Kamińska

HEJ! Rekrutujemy! Dołącz do dailyweb

Mamy dla Was dzisiaj bardzo interesujący odcinek z gościem specjalnym. Będziemy rozmawiać o wypaleniu zawodowym i wszystkich powiązanych aspektach.

Przede wszystkim, czym wypalenie jest, jak je właściwie zdiagnozować, a przede wszystkim nie doprowadzić do niego. Będziemy rozmawiać o praktyce job-craftingu, o którym opowie nam więcej nasz gość Dr Malwina Puchalska – Kamińska.

Dr Malwina Puchalska-Kamińska – psycholożka, badaczka, wykładowca na Uniwersytecie SWPS i współzałożycielka Job Crafting Polska. Prowadzi badania na temat zaangażowania i poczucia sens pracy. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Pozytywnej. Autorka książek i publikacji naukowych z obszaru dobrostanu pracownika („Skuteczny menedżer”, „Rozwojownik”, „Are managers also “crafting leaders?”). Popularyzuje badania na temat szczęścia w pracy na konferencjach biznesowych i w mediach. Razem z Agnieszką Łądką-Barańską napisała pierwszą w Polsce książkę o Job Crafting’u, opartą o badania i skierowaną do praktyków biznesu “Job Crafting – nowa metoda budowania poczucia sensu i zaangażowania”.

Zapraszamy do dziejszego odcinka i śledzenia The Grengolady na Spotify, iTunes lub Anchor (linki na belce poniżej).