Doczekaliśmy się zapowiedzi gier na grudzień w ramach PlayStation Plus.

Co miesiąc Sony udostępnia darmowe pozycje na kolejny miesiąc. Oferta dotyczy aktywnych abonentów usługi PlayStation Plus. W poprzednim miesiącu było kilka hitów, a grudzień zapowiada się jeszcze lepiej. Przecieki się potwierdziły.

R E K L A M A

W grudniowej paczce darmowych gier na PS Plus otrzymamy zgodnie z wcześniejszymi przeciekami trzy gry. Oprócz nich Sony dorzuca drugie tyle, które są dedykowane na PlayStation VR. Gry z rozszerzoną rzeczywistością nie mogą się przebić, dlatego Sony robi, co może, aby je wypromować.

Darmowe gry w PlayStation Plus grudzień 2021

Niemalże każda z pocycji jest warta uwagi i na pewno trzeba ją dodać do swojej biblioteki. Od wielu miesięcy fani wyczekiwali czegoś z serii LEGO i właśnie się doczekali. W grudniu trafi do nich LEGO DC Super Villains. Oprócz przygód bohaterów z klocków, abonenci dostaną również Godfall Challenger Edition i Mortal Shell.

Godfall Digital Deluxe

Aperion stoi o krok od zagłady. Wcielasz się w postać jednego z ostatnich rycerzy z zakonu Valorian. To wojownicy, którzy zyskują niemal boską moc i mistrzowsko władają orężem dzięki legendarnym bojowym pancerzom Valorplate. Wznieś się na szczyty w Godfall – pierwszej grze akcji RPG tego typu łączącej walkę wręcz ze zbieraniem łupów.

LEGO Superzłoczyńcy DC

Przygotuj się na całkiem nową przygodę z DC/LEGO, w której staniesz się najlepszym złoczyńcą, jakiego kiedykolwiek widział świat. Stwórz i graj całkiem nowym złoczyńcą, który, płatając złośliwe figle i siejąc spustoszenie w przepełnionym akcją otwartym świecie DC, da się wszystkim we znaki. Liga Sprawiedliwości zniknęła ze świata DC, pozostawiając ochronę Ziemi swoim kontrpartnerom, którzy zawiązali „Związek Sprawiedliwości”. To do ciebie i szalonej grupy nieszablonowych cudaków należeć będzie odkrycie prawdziwych intencji świeżo upieczonych, nietypowych i samozwańczych obrońców Ziemi. Wraz z osławionymi Superzłoczyńcami DC, Jokerem i Harley Quinn, a także wieloma innymi członkami Ligi Niesprawiedliwości, wyrusz w pasjonującą przygodę.

Mortal Shell

Mortal Shell to bezwzględna i wciągająca gra RPG akcji, która podda próbie Twoją psychikę i wytrwałość w zrujnowanym świecie. Gdy szczątki ludzkości usychają i parszywieją, zapalczywi wrogowie szykują się do ataku w stęchliźnie ruin. Nie licz na ich litość. Jeśli chcesz przetrwać, musisz dysponować nieludzko wyostrzonymi zmysłami, precyzją i instynktem. Wytrop ukryte sanktuaria pełne gorliwych wyznawców i odkryj swój prawdziwy cel.

Wszystkie gry będą dostępne od 7 grudnia 2021.