Pixelmator Photo już dostępna na system iOS na iPhone’a.

Jedna z lepszych aplikacji do obróbki zdjęć właśnie wylądowała na systemie iOS. Apka zyskała olbrzymią popularność na iPadach, długo była wyczekiwana właśnie na smartfony od Apple. Dzisiaj jednak Pixelmator oficjalnie ogłosił, że wersja iOS już jest dostępna.

Nie chcę używać zbyt wielkich słów, ale jak na iPhone’a będzie to po prostu kombajn do obróbki fotek. Pixelmator Photo obsługuje setki najróżniejszych formatów od RAW do najzwyklejszych jpegów. W obróbce wykorzystywana jest sztuczna inteligencja, która została dopracowana przez kilka lat rozwoju aplikacji.

R E K L A M A

Aplikacja Pixelmator Photo dostępna na iPhone

Apka już wcześniej była dostępna nie tylko na iPady, ale także na system macOS. Jednak to właśnie wersja na smartfony jest najtańsza, bo kosztuje „zaledwie” 18,99 zł. Dla porównania apka na macOS to koszt 94,99 zł.

Można powiedzieć, że aplikacja Pixelmator Photo przychodzi na iPhone w najlepszym momencie. iOS stale sie rozwija, a od niedawna system oferuje zdjęcia hires w przypadku najnowszych iPhone’ów 13 Pro. Zdjęcia te są naprawdę wysokiej jakości, w formacie AppleRAW, a apka tylko pomoże w sposób błyskawiczny i dokładny na obróbkę materiałów. Nie będzie konieczności przesyłania zdjęć na macOS czy na iPady, żeby poddać je obróbkom.

Aplikacja oferuje szereg rozwiązań znanych użytkownikom z pozostałych wersji. Oczywiście nie zabraknie tu grupowego edytowania zdjęć, kopiowania ustawień i filtrów, a także zarządzanie fotkami.

W aplikacji znajdziemy oczywiście sporą ilość gotowych filtrów, ale także narzędzie do usuwania obiektów ze zdjęć. Już dzisiaj zacznę bawić się apką, żeby sprawdzić jej wydajność i komfort użytkowania. Jak czytamy w opisie aplikacji, umożliwia ona także zwiększanie rozdzielczości zdjęć dzięki specjalnym algorytmom. To może być przełomowe rozwiązanie, bo do tej pory takie funkcje oferowały jedynie bardzo drogie programy.

Bierzemy się za testowanie i porównywanie aplikacji do innych tego typu rozwiązań, które do tej pory były dostępne na iPhone.

Aplikacja jest już dostępna w oficjalnym sklepie App Store od Apple.


Posłuchaj nas!