OPPO Enco Air3i, czyli nowe, budżetowe słuchawki TWS debiutują dziś na polskim rynku. Dzięki współpracy producenta z Green Cafe Nero kupujący mogą liczyć na mały, kofeinowy bonus.

OPPO Enco Air3i to kolejne słuchawki serii Enco, które producent wydał w ostatnim czasie na rynek, dorzucając tym samym kolejną propozycję do swojej kolekcji. W jej skład wchodzą OPPO Enco Air3 oraz OPPO Enco Air3 Pro. Najnowsze odbiorniki dźwięku kontynuują budżetowy segment cenowy, jednocześnie zachowując wysoki standard urządzenia. Słuchawki kupicie za jedyne 249 zł.

//dzisiaj na dailyweb

OPPO Enco Air3i wykorzystują 13,4-milimetrowy przetwornik dynamiczny z tytanu, który umożliwia słuchawkom generowanie większej ilości powietrza podczas odtwarzania basów. Pomaga to w stworzeniu silniejszego impulsu napędzającego wibracje błony bębenka, co przekłada się na głębsze brzmienie basów. Lekkie, matowe etui ładujące jest dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i niebieskim. Ich górna część jest prawie przezroczysta, natomiast dolną wyróżnia jednolity kolor. Słuchawki douszne ważą zaledwie 3,7g (każda) i spełniają normę IPX4. Daje to całkowitą ochronę przed spryskiwaniem i zachlapaniem wodą z różnych kierunków (natężenie do 10 litrów na minutę).

OPPO Enco Air3i debiutują dziś na polskim rynku

Oppo Enco Air3i
OPPO Enco Air3i to słuchawki TWS w cenie 249 zł

OPPO Enco Air3i umożliwiają słuchanie muzyki przez 5,5 godziny. W przypadku zastosowania etui czas odtwarzania wzrośnie do 35 godzin, co jest całkiem przyzwoitym wynikiem w tym segmencie cenowym. Etui wraz ze słuchawkami do pełna naładujemy w 2 godziny i 20 minut. Na wygodę użytkowania wpływa również niski poziom opóźnień ze stabilną transmisją Bluetooth 5.3. Dzięki niemu możemy cieszyć się idealnie zsynchronizowanym obrazem i dźwiękiem.

Słuchawki OPPO Enco Air3i mają wbudowaną technologię separacji (działająca w czasie rzeczywistym) ludzkiego głosu i szumu tła opartą na uczącym się AI. Wykorzystuje ona DNN (Deep Neutral Network) do symulacji obuusznego układu słuchowego człowieka, inteligentnie i dynamicznie śledząc ludzki głos. Dzięki temu nasz rozmówca będzie słyszał nas wyraźnie, mimo że otoczenie może być wyjątkowo hałaśliwe.

W specyfikacji znajdziemy również OPPO Alive, która pozwoli nam na odtworzenie dźwięku przestrzennego. Ciekawą opcją jest również funkcja „efekty dźwiękowe Enco Live”. W zależności od potrzeb możemy spersonalizować docierany do nas dźwięk. Gdy włączony jest tryb wzmocnienia basów, dźwięk o niskiej częstotliwości jest mocniejszy i bogatszy. Natomiast w momencie uruchomienia trybu Clear Vocals – wokale o średniej i wysokiej częstotliwości są znacznie bardziej podkręcone. Oczywiście ze słuchawek OPPO skorzystamy nie tylko na smartfonach producenta. W pozostałych przypadkach wystarczy pobrać aplikację HeyMelody z App Store lub Google Play.

A może kawka od Green Caffè Nero?

Oppo Enco Air3i

 

Od 16 listopada do 6 grudnia 2023 roku przy zakupie OPPO Enco Air3i (cena wynosi 249 zł), w wybranych salonach sieci Media Markt, klienci otrzymają od obecnego na miejscu Promotora OPPO jednorazowy kupon na dowolną kawę w kawiarni Green Caffè Nero na terenach Warszawy, Krakowa i Wrocławia.

OPPO: Polacy kochają focić drogim sprzętem i wydaje im się, że robią to dobrze

Oferta nie ogranicza się jednak wyłącznie do debiutujących słuchawek. Obowiązuje również przy zakupie poprzednich modeli z serii OPPO Enco, czyli OPPO Enco Air3 oraz OPPO Enco Air3 Pro. Może kawa nie jest specjalnie dużym bonusem, ale i tak cieszy. Kofeinowy napój nieraz uratował mi dzień. Poza ofertą specjalną słuchawki OPPO Enco Air3i będą dostępne w cenie 249 zł w partnerskich sieciach handlowych.