Co obejrzeć w ten weekend? Na co zerknąć w najbliższym tygodniu? Wybrać filmy czy seriale? Oglądajnik nr 71 nadciąga z odpowiedziami! Możecie liczyć na kolejne zestawienie i pełną listę premier na streamingach.

Koniec stycznia na streamingach prezentuje się… całkiem nieźle! Może i liczba tytułów nie pęka w szwach, ale w mojej TOP-ce znalazły się produkcje, które już dawno chciałem nadrobić. Postawiłem na film akcji, gęsty thriller i nowy, ciekawie zapowiadający się serial od Apple TV+.

//dzisiaj na dailyweb

Tym razem nie mam problemu z odpowiedzią na pytanie: co obejrzeć w weekend? Trzy produkcje już są dostępne. Co poza tym? Proponuję zwrócić uwagę na dokument Serce dębu, w którym jedynymi dźwiękami są odgłosy natury. Znajdzie się coś dla fanów wyścigów za sprawą serialu dokumentalnego Netlixa – NASCAR. Entuzjaści horrorów na pewno chętnie zobaczą kolejną produkcję z serii Naznaczonego. Jest też tytuł dla osób, które interesują się Alexandrem Wielkim. Na dokładkę Koszmarna głębia, czyli film raczej do piwka z serii: morderczy rekin atakuje. Co jeszcze nas czeka na streamingach w dniach 26.01–1.02?

TOPKA dailyweb – Streaming (co obejrzeć 26.01 – 1.02)

Co obejrzeć
W tym tygodniu moc atrakcji. Zarówno bardziej przyziemnych, jak i tych na wysokim pułapie!

26.01 – Sisu – HBO Max

Fabuła Sisu jest dosyć prosta. Były żołnierz w 1945 roku znajduje złoto na pustkowiach Finlandii i postanawia je przetransportować do miasta. Po drodze natrafia na niemiecki oddział nazistów. Rozpoczyna się walka na śmierć i życie. To w zasadzie taki fiński John Wick połączony z filmami Quentina Tarantino. Będzie intensywnie, krwawo i prostolinijnie. Gdzie wady? Ja nie widzę żadnych. Nie mogę się doczekać tego festiwalu walki i przemocy.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

26.01 – Władcy przestworzy (NOWOŚĆ) – Apple TV+

Pamiętacie Kompanię Braci i Pacyfik? Seriale wojenne, które wyprodukowali Steven Spielberg i Toma Hanks dla HBO? Panowie znów łączą siły, ale tym razem pod szyldem Apple TV+. Jednym z reżyserów został Joji Fukunaga, czyli twórca serialu Detektyw. Zabierze on nas do czasów II wojny światowej i pokaże podniebne starcia załogi bombowców 8. Armii Powietrznej. Oj, jak to wygląda! Szykuje się emocjonująca i technicznie perfekcyjna produkcja. Jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali 2024 roku.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

26.01 – Reality – HBO MAX

Sydney Sweeney – gwiazda Euforii – w 2023 roku zagrała w kolejnym dramacie (tym razem o filmowym formacie), który nie miał w Polsce dobrej promocji. Jednak całkiem ciepło został przyjęty przez widzów i krytyków, co sprawiło, że bardzo czekałem na premierę w sieci. W końcu jest! Reality opowiada o poukładanej tłumaczce, która staje się obiektem podejrzeń FBI. Gęsta atmosfera i świetne aktorstwo to jedne z pozytywnych głosów na temat tej produkcji. Na pewno obejrzę w wolnym czasie, tym bardziej że trwa tylko 1 h 25 minut. Na faktach, więc nie czytajcie szczegółów historii, aby uniknąć spojlerów.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

SPIS WSZYSTKICH PREMIER – Streaming (co obejrzeć 26.01 – 1.02)

Filmy:

26.01 – Myśliwi z riun – Netflix
26.01 – Haromezer szamozott darab – HBO MAX
26.01 – Naznaczony: Czerwone drzwi – HBO MAX
26.01 – Moje pragnienie – HBO MAX
26.01 – Reality – HBO MAX
26.01 – Sisu – HBO MAX
26.01 – Syn – HBO MAX
26.01 – Numer 10 – Prime Video
26.01 – Trunk – Prime Video
27.01 – Vika! – HBO MAX
28.01 – Miss Kraken. Ruby Gillman – SkyShowtime
29.01 – Koszmarna głębia – Netflix
30.01 – Serce dębu – Canal+ online
31.01 – Will – Netflix
31.01 – Marvel Studios Assembled: The Making of Echo  – Disney+
1.02 – Kevin sam w domu – Netflix
1.02 – Kevin sam w Nowym Jorku – Netflix
1.02 – Skołowani – Netflix
1.02 – Jaka matka taka córka – Netflix
1.02 – Jesienni zabójcy – Netflix

iMac 24 M3 okiem użytkownika. To nie będzie kolejna recenzja

Seriale:

26.01 – Expants (NOWOŚĆ) – Prime Video
26.01 – Wysłannicy (2. sezon) – SkyShowtime
26.01 – Władcy przestworzy (NOWOŚĆ) – Apple TV+
29.01 – Mighty Bheem’s Playtime (NOWOŚĆ) – Netflix
30.01 – NASCAR: Pełna prędkość (NOWOŚĆ) – Netflix
31.01 – Baby Bandito (NOWOŚĆ) – Netflix
31.01 – Jak Alexander Wielki został bogiem (NOWOŚĆ) – Netflix
31.01 – Chór (NOWOŚĆ) – Disney+

Programy reality-show, stand-upy:

30.01 – Jack Whitehall: Settle Down – Netflix