„Kevin sam w domu” jest w naszym kraju pozycją wręcz kultową. Gdy któregoś roku zabrakło dla niego miejsca w ramówkach telewizyjnych, internauci stworzyli petycję, pod którą podpisało się 46 tysięcy osób. Pod żądaniami odbiorców ugiął się Polsat i ostatecznie wyemitował tego klasyka kina familijnego. Od tamtej pory „Kevin” regularnie pojawia się w telewizji w okolicy Świąt i nikt nie odważył się odstawić go na boczny tor.

Kilka dni temu w sieci pojawił się zwiastun remake’u „Kevina”, który pojawić się ma jeszcze przed Świętami. Został on dość chłodno przyjęty przez miłośników oryginału.

LEGO Kevin sam w domu – zestaw

Jestem przekonany, że inaczej będzie z nowym zestawem LEGO, dzięki któremu zbudujemy dom Kevina, wraz z kilkoma najbardziej znanymi pułapkami zaprojektowanymi przez tego małego gałgana.

lego kevin sam w domu

Zestaw 21330 LEGO® Ideas Sam w domu składa się z 3955 elementów i przeznaczony jest raczej dla zaawansowanych użytkowników. Wśród klocków znajdziemy pięć minifigurek – Kevina i jego mamę oraz dwóch wyjątkowo pechowych złodziei Harrego i Marva. Zestaw uzupełnia minifigurka Marleya, którego początkowo panicznie boi się Kevin.

Poza samym domem, który posiada z tyłu uchylane ściany i dach, by odsłonić więcej szczegółów i pozwolić na nieskrępowaną zabawę, w zestawie znajdziemy charakterystyczny samochód złodziei oraz domek na drzewie, do którego udało się uciec filmowemu Kevinowi w dość ekwilibrystyczny sposób.

lego kevin sam w domulego kevin sam w domu lego kevin sam w domu

Cena? Gdzie kupić?

Zestaw spakowany jest jak kalendarz adwentowy – w 24 woreczki, co dodatkowo pozwala na budowanie domu zgodnie z fabułą filmu. Koszt zestawu w Polsce to 1099,99 złotych. Zestaw 21330 LEGO® Ideas Sam w domu dostępny będzie w sklepie internetowym LEGO od 1 listopada.

Jeżeli jesteście fanami filmu, to radzę nie zwlekać, bo, mimo wysokiej ceny, tego typu zestawy lubią się bardzo szybko wyprzedawać.

Zobacz także: Zestaw wieżowców Lego, który mnie oczarował i powalił ceną