Konkurs

 

" rel="attachment wp-att-23486konk

Konkurs zakończony! Oczekujcie wyników!

Konkurs!

Drodzy Czytelnicy,

nasze aktualne logo przyszło któregoś dnia do nas i stwierdziło, że ma już dość i chce odejść na emeryturę. Postanowiliśmy, że nie będziemy go męczyć i damy mu odejść w spokoju, a zamiast niego znajdziemy sobie nowe. Poszukiwania i walki były bardzo rozległe i wytężone, ale w końcu się udało. Jakby to jednak było gdybyśmy ot tak po prostu je Wam pokazali? Byłoby typowo, a my chcemy oryginalnie. Oczywiście nie po to bym Wam utrudnić życie, ale po to by dać Wam możliwość wykazania się swoją kreatywnością i przy okazji zgarnięcia jednego z 7 gigantycznych powerbanków od TP-Link.

Co?

Chcemy zobaczyć Waszą kreatywność, więc jedyne co musicie zrobić, to dokończyć malunek poniżej, dorysowując brakującą część nowego logo DailyWeb. Wykażcie się inwencją ;)

Następnie za pomocą formularza poniżej przesłać swoją propozycję. Chyba nie muszę dodawać, że wygrywają ta najbardziej kreatywne/humorystyczne?

Kiedy?

Konkurs podzielony jest na dwa etapy. W pierwszym tygodniu czekamy na Wasze prace przesłane za pomocą poniższego formularza, następnie w II etapie publikujemy je i zbieramy głosy.

I Etap

I etap trwa od 23.03.2016 do 30.03.2016 do godz. 23:59,

gdzie czekamy na Wasze prace konkursowe.

II Etap

W II etapie:

  • zespół DailyWeb wybiera 6 zwyciezców (publikujemy wyniki na łamach naszego profilu na Facebooku 31 marca 2016r. Każdy ze zwycięzców otrzymuje nagrodę: Power Bank TP-Link 10400mAh
  • 31 marca publikujemy także 10 prac wybranych przez nasz zespół i poddajemy je głosowaniu. Głosowanie trwa od 31.03.2016 do 04.04.2016 do godz. 23:59. Autor pracy z największą ilością głosów otrzyma nagrodę publiczności: Power Bank TP-Link 10400mAh
  • 05.04.2016 publikujemy dane ostatniego zwycięzcy na łamach naszego profilu na Facebooku.

Fragment nowego logo DW

" rel="attachment wp-att-23488obk

Jak?

5 kwietnia ogłosimy 7 zwycięzców. 6 zostanie wybranych przez zespół DailyWeb, wygrają prace, które spowodują że będziemy eksplodować ze śmiechu (I etap). Przynajmniej taką mamy nadzieję. Praca konkursowa powinna zostać przygotowana w formacie .JPG, w rozmiarze nie większym niż 500KB

1 powerbank otrzyma autor pracy, który w wyniku głosowania (II etap) zdobędzie najwięcej waszych głosów z 10 najciekawszych prac wybranych przez zespół DailyWeb.

  • Przerób powyższy fragment naszego nowe loga (dorysuj brakującą część)
  • Zgłoś swoją pracę za pomocą formularza poniżej
  • i tyle :)

Nagrody

Do wygrania łącznie 7 power banków TP-Link (nasza recenzja: Recenzja powerbanku TP-Link 10400mAh) , które wyglądają dokładnie tak:

Gotowi?

Przesyłając pracę potwierdzasz zapoznanie się z regulaminem.

Formularz zgłoszeniowy

Czas na zgłaszanie prac minął.