Jak co tydzień Epic Games Store zaskakuje darmowymi grami na pecety. Nie inaczej jest i dzisiaj, a dla graczy to prawdziwa perełka. Epic daje za darmo kolekcję BioShock, a dokładnie aż trzy gry serii.

To już drugi tydzień z rzędu, gdzie dostajemy naprawdę mocny tytuł. W ubiegły czwartek było to Borderlands 3. Dzięki takim prezentom można porządnie wzbogacić swoją bibliotekę gier, szczególnie, że dostajemy je na zawsze.

R E K L A M A

Kolekcja BioShock za darmo

BioShock to jedna z najpopularniejszych serii gier na świecie. Poznaj niezapomniane światy i niezwykle złożone historie znane z wielokrotnie nagradzanej serii BioShock dzięki BioShock: The Collection. Udaj się w podróż do miast Rapture i Columbia w grach BioShock Remastered, BioShock 2 Remastered i BioShock Infinite: The Complete Edition, ciesząc się kompletną dodatkową zawartością dla jednego gracza. Walcz o przetrwanie i przechytrz wrogów, zarówno w głębinach, jak i wysoko w chmurach.

Zawartość:

BioShock Remastered: przemierzaj podwodne miasto Rapture, schronienie dla najwybitniejszych umysłów społeczeństwa, które przez pychę i dumę jednego człowieka przeistoczyło się w dystopijny koszmar.

BioShock 2 Remastered: poznaj miasto Rapture oczami Subject Delta, przerażającego prototypu Big Daddy, który wyrusza na misję ratowania swojej zaginionej Little Sister.

BioShock Infinite: The Complete Edition: zadłużony u niewłaściwych ludzi prywatny detektyw Booker DeWitt musi zmierzyć się z niemożliwym zadaniem: udać się do Columbii, latającego miasta nad chmurami i uratować tajemniczą kobietę o imieniu Elizabeth.

Wymagania minimalne

 • System operacyjny
  Windows 7 z Service Pack 1 (64-bitowy) Windows 7 z dodatkiem SP1 oraz Windows Server 2008 z dodatkiem R2 SP1 z aktualizacją platformy
 • Procesor
  Intel E6750 Core 2 Duo z 2,66 GHz lub AMD Athlon X2 z 2,7 GHZ
 • Pamięć RAM
  4 GB
 • Wolne miejsce na dysku
  30 GB
 • Karta graficzna
  AMD Radeon HD 7770 z 2 GB lub NVIDIA GeForce GTX 670 z 2 GB

UWAGA: gra wymaga pobrania i zainstalowania programu 2K Launcher w przypadku systemu operacyjnego Windows 10 i nowszego.