Nowe seriale HBO Max pojawiają się coraz częściej, a jednym z nich jest produkcja „Dziecko”, która właśnie wskoczyła do biblioteki serwisu. HBO zapowiada serial jako połączenie horroru i komedii.

W serialu Dziecko Michelle De Swarte (The Duchess) występuje w roli 38-letniej Natashy, która jest wściekła, że ​​wszyscy jej najbliżsi przyjaciele mają dzieci. Ale kiedy niespodziewanie w jej życiu pojawia się dziecko, jej życie nagle dramatycznie się zmienia. Kontrolujące, manipulujące, ale też niesamowicie urocze dziecko zmienia życie głównej bohaterki w surrealistyczny horror. Kiedy kobieta odkrywa prawdziwą naturę swojego dziecka, podejmuje coraz bardziej desperackie próby pozbycia się go. Ona nie chce dziecka, ale dziecko zdecydowanie pragnie jej.

„Dziecko” na HBO Max

W produkcji występują także: Amira Ghazalla jako Pani Eaves, 70-letnia chodząca zagadka, która ostatnie pięćdziesiąt lat spędziła, mieszkając w samochodzie i wydaje się być wszędzie tam, gdzie akurat jest dziecko, oraz Amber Grappy w roli Bobbi, młodszej siostry Natashy, która niczego nie pragnie bardziej, jak tylko zostać rodzicem, który będzie dawać miłość i ją otrzymywać.

R E K L A M A

W pozostałych rolach zagrali: Patrice Naiambana (Spectre) jako ojciec Natashy, Lyle, Sinéad Cusack (Marcella) jako jej matka Barbara. Shvorne Marks (Endeavour) jako Mags, Isy Suttie (Peep Show) jako Rita, Tanya Reynolds (Sex Education) jako Helen, Seyan Sarvan (Bo to grzech) jako Nour, Karl Davies (The Tower) jako Jack i Divian Ladwa (Ant-Man i Osa ) jako Fooze.

Dziecko (2)-1000

Serial Dziecko (The Baby) jest koprodukcją HBO i SKY, wyprodukowaną dla tych spółek przez firmy SISTER (seriale HBO Czarnobyl, Ogrodnicy) oraz Proverbial Pictures. Pierwszy odcinek serialu Dziecko (The Baby) jest już dostępny w HBO Max. Kolejne odcinki będą dodawane w każdy poniedziałek, zaczynając od 25 kwietnia. Serial liczy 8 odcinków.


Posłuchaj nas!