Apple po raz kolejny serwuje promocję na swoje usługi streamingowe! Dwa miesiące za darmo do wzięcia!

Apple TV+ wraca z kolejną promocją. Jakiś czas temu pisałem o całkiem fajnej akcji, dzięki której można było otrzymać dwumiesięczny, darmowy dostęp do platformy streamingowej. Selena Gomez z okazji premiery swojego osobistego dokumentu na swoim Twitterze zapraszała do założenia konta na Apple TV+ i skorzystania z dosyć ciekawej promocji. Artystka, promując film Selena Gomez: Nic o mnie beze mnie, udostępniła link, który przekierowywał do podstrony z ofertą. Promocja dotyczyła nowych i powracających klientów. I tym razem nie jest inaczej.

Apple TV+

Apple TV+ na dwa miesiące za darmo dla nowych i powracających klientów

Apple TV+ na dwa miesiące za darmo będzie możliwy po przejściu na oficjalną stronę Apple TV+ i uaktywnieniu promocji. Pod tym linkiem musicie tylko potwierdzić swoją kartę płatniczą i cieszyć się dostępem do biblioteki. Oferta dotyczy nowych oraz powracających klientów. Nie trzeba się bardzo śpieszyć – promocja będzie dostępna aż do 2 czerwca 2023 roku. 

Apple TV+ raz na jakiś czas rusza z podobnymi promocjami i jest to idealna forma reklamy. Pod względem jakości i funkcjonalności platformy streamingowej jest to zdecydowany lider na rynku. Elegancki design i jakość obrazu jest piorunująco wyjątkowa. Ich treści prezentują coraz wyższy poziom i zaczynają się liczyć na galach rozdaniach nagród. Ted Lasso ma na koncie aż 77 nominacji i 28 zdobytych statuetek. Apple TV+ jest również jedynym serwisem, który może się pochwalić Oscarem za najlepszy film. Nie uważam, aby CODA zasługiwała na tę nagrodę – lubię tę produkcję, ale wstrzymałbym się z jakimikolwiek odznaczeniami. Niemniej jednak – takie są fakty. Ja ponownie skorzystałem z oferty, bo jest parę tytułów, które planuje nadrobić, jak chociażby Tetris czy Terapia bez trzymanki.

Apple TV+
kadr z filmu „Killers of the Flower Moon”. Film będzie dostępny na Apple TV+

Apple TV+ staje się istotnym graczem na rynku streamingów. To kolejna promocja, aby przekonać widzów do oferty serwisu

Warto też zaznaczyć, że zbliżający się film Killers of the Flower Moon Martina Scorsese po seansach kinowych będzie również dostępny na tej platformie streamingowej. Apple TV+ rośnie w siłę i staje się istotnym graczem na rynku, tylko w dalszym ciągu nie potrafi się przebić – szczególnie w polskiej mentalności. Tytuły nie mają opcji lektora, więc rozumiem krytyczne głosy. Sam oglądam filmy i seriale w oryginale z napisami, ale dla wielu osób może być to problemem.

Oglądajnik #30, czyli co obejrzeć w Weekend na Netflix, HBO, Disney+, Apple TV i Canal+