[WYWIAD] Kupiłem sobie Porsche Taycan

0:00
Długość nagrania: 54:32
Rozmawiają:

Sebastian, Daniel, Wojtek

Nowa The Grengolada już jest!

W dzisiejszym odcinku moc nowości! Przede wszystkim przenieśliśmy całą The Grengolade na Anchor.fm, głównie z myślą o dostępności podcastu. Niestety nasza wtyczka do WordPress potrafiła płatać figle. Z Anchorem jesteśmy bardziej kuloodporni na marudzenie mechanizmów zewnętrznej wtyczki, a także mamy większą dostępność na różnych platformach streamingowych. Co jednak najważniejsze, w końcu możemy śledzić, ile osób tak naprawdę nas słucha, za sprawą bardzo drobiazgowych statystyk.

Kupiłem sobie Porsche Taycan

Kolejną nowością jest nowy format, który chcemy przemycić w Grengoladzie: wywiady, a może zamiast górnolotnych okresleń, chcemy zwyczajnie zapraszać interesujące osoby, ze świata technologii, które mają coś ciekawego do powiedzenia.

W dzisiejszym odcinku porozmawiamy z Wojtkiem, który postanowił sprawić sobie Porsche Taycan i o którym opowiedział nam nieco więcej podczas prawie godzinnej audycji.

Zapraszamy do słuchania!

Psst! Przekierowania zrobione, ale sprawdźcie, czy waszych subskrypcjach widzicie nowy odcinek, jeśli nie, to koniecznie dajcie nam znać i odświeżcie link do subskrypcji RSS: https://anchor.fm/s/7ec21004/podcast/rss 

Na Achorze znajdziecie nas pod adresem: https://anchor.fm/the-grengolada

Zapisz się
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze