Testy POCO X6 Pro za nami, ale coraz częściej pytacie nas o to, czy równie opłacalny będzie zakup modelu POCO X6, czyli bez dopisku Pro w nazwie. Postanowiliśmy odpowiedzieć, tym razem w formie wideo.

Na premierze POCO X6 i POCO X6 Pro mogłem zapoznać się z obydwoma urządzeniami i sprawdzić organoleptycznie ich kluczowe cechy. Na testy, jako pierwszy, wpadł do mnie model POCO X6, którego recenzję możecie zobaczyć na łamach dailyweb, natomiast ja zabieram się do sprawdzenia tego, jak w dłuższej perspektywie pracuje POCO X6.

//dzisiaj na dailyweb

Zanim jednak wydam ostateczny werdykt, chciałbym pokazać Wam najważniejsze różnice pomiędzy urządzeniami. Okazuje się, że każdy ze smartfonów ma pewne cechy, które pozwalają mu wyróżnić się na tle innych modeli z portfolio.

Nie wiesz, który POCO X6 będzie dla Ciebie lepszy?

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

POCO X6 ma słabszy procesor i pamięć, ale oferuje lepsze zabezpieczenie ekranu. Fotograficzne smartfony wypadają niemal identycznie, ale bateria modelu Pro pozwala na krótszą pracę na jednym ładowaniu. Co ważne, różnice cenowe nie są szczególnie odczuwalne, dlatego też warto zastanowić się nad tym, czy nie warto dopłacić (lub oszczędzić) kilku złotych.

Recenzja POCO X6 Pro. Idealnie wyceniony smartfon wypełnia lukę na rynku