Mimo że w dłuższym tekście już opisałem 4 modele słuchawek Skullcandy, chcę do nich wrócić w prostszej i nowej (przynajmniej dla mnie) formie. Krótkie wideo pokaże kilka zalet tych fantastycznie kolorowych i ciekawych słuchawek.

Znajdziecie w nim zwięzły opis Skullcandy Smokin Buds, Skullcandy Dime 3 oraz flagowych Skullcandy Rail. Każdy z tych modeli adresowany jest do innej grupy odbiorców. No i wszystkie mają w sobie coś unikatowego.

//dzisiaj na dailyweb

Skullcandy Smokin Buds, Dime 3 oraz Rail

Skullcandy to firma, którą w redakcji bardzo lubimy. Warto podkreślić, że testujemy ich sprzęt od bardzo dawna, dlatego też pokazaliśmy do tej pory naprawdę wiele modeli. Co ważne, polski przedstawiciel firmy przygotował naprawdę sporo promocji ze względu na Black Friday.

Firma ma w sobie jakiś pierwiastek szaleństwa, a ich kolorowe sprzęty nadal potrafią zaskakiwać. Nawet nas, mimo że jesteśmy technologicznie zepsuci. Materiał dotyczy modelów budżetowego, który świetnie gra, bardziej zaawansowanego i odporniejszego z lokalizatorem Tile oraz flagowego o nazwie Rail. Ten ostatni ma tak naprawdę wszystko.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!