[VIDEO] Saramonic SR-MV2000 tani mikrofon do wszystkiego

IFA 2022 RELACJA! Byliśmy na IFA 2022! Zobacz najciekawsze gadżety!

Dzisiaj w porcji video mikrofon: mały, ale wariat.

Ten sprzęt to taki z serii, które warto mieć na swoim biurku, bo nada się właściwie do wszystkiego. W moim przypadku najczęściej korzystałem z niego głównie do rozmów przez internet, ale zdarzyło się nawet odcinek The Grengolady nagrać. Za niespełna 400 PLN, to sprzęt, który nie powstydzi się porównań do droższych rozwiązań. Zero kompleksów, fajny i sprawny sprzęt od Saramonica w rozsądnych pieniądzach.

Saramonic SR-MV2000

Nie chce powielać tego, co powiedziałem w recenzji, ale ma on trzy bardzo fajne cechy. Przede wszystkim dostajecie dwa kable, w tym jednym możecie podpiąć mikrofon do Waszego smartfona przez USB-C. Kolejny fajny ficzer, to ekran LCD, który prezentuje informację, czy mikrofon aktualnie zbiera dźwięk. A trzeci i pewnie najważniejszy, to możliwość regulowania głośności odsłuchu jak i gaina z poziomu samego mikrofonu. Więcej w materiale video.

R E K L A M A

Zapraszam Was do obejrzenia recenzji video, wystarczy nacisnąć ikonę play w nagłówku.

Zobacz także

Kupiłem Lupine SL X — lampę 1800 lumenów za 1800 zł, do roweru elektrycznego i nie żałuję Recenzja Infinix Hot 11s NFC: jak poradził sobie pierwszy smartfon producenta w Polsce?