Sprzęt dla gamerów jest często radykalny, ale ten smartwatch wygląda genialnie i nada się dla każdego.

Globalna marka gamingowa Razer wkracza na rynek smartwatchy we współpracy z marką Fossil. Pierwszy produkt z tej współpracy będzie dostępny w limitowanej edycji, ale myślę, że to nie jest ostatnie zdanie Razer.

Razer X Fossil Gen6 – Specyfikacja

Razer X Fossil Gen 6 to smartwatch w rozmiarze 44milimetrów wyposażony w wyświetlacz AMOLED.  Wewnątrz pracuje najmocniejszy na ten moment procesor Snapdragon Wear 4100 Plus, który oferuje aż 30% wzrost wydajności w porównaniu do poprzedniej generacji zegarków Fossil. Poza tym smartwatch oferuje własny GPS, NFC, wodoszczelność do 3 atmosfer, 8GB pamięci wewnętrznej oraz 1GB Pamięci RAM.

Nie zapomniano o wyposażeniu go w pulsoksymetr, czy funkcję śledzenia snu czy innych klasycznych opcji z Wear OS. Na chwilę obecną smartwatch pracuje pod Wear OS w wersji 2, ale już znalazł się na liście produktów dopuszczonych do aktualizacji Wear OS 3, która pojawi się w połowie 2022 roku.

fossil razer watch 1 5

Skoro jest to smartwatch dla graczy nie mogło być inaczej – Razer X Fossil Gen 6 oferuje ładowanie bezprzewodowe, które zostało podkręcone do maksimum i oferuje 80% w 30 minut.

Jak łatwo zauważyć jest to, od strony technicznej, po prostu Fossil najnowszej generacji. Co wyróżnia go od klasycznych Fossili to inny design urządzenia, unikalne 3 tarcze, zmieniony interfejs Razer oraz 2 sylikonowe paski w kolorze zielonym i czarnym. Największe znaczenie ma jednak wygląd, który jest genialny oraz unikalność, bo powstanie ich tylko 1337 sztuk.

Razer

Śpiesz się, to dziś!

Jeżeli spodobał Ci się design tego smartwatcha i już szykujesz dolary na jego zakup, muszę Cię zmartwić – musisz działać i to już! Sprzedaż dostępnych 1337 sztuk tego unikalnego smartwatcha rusza dziś o 17:00 naszego czasu w cenie 329,99$, czyli około  1300zł . Wierz mi, za parę chwil po tej godzinie nie zostanie nawet sztuka. Więcej informacji oraz możliwość zakupu znajdziecie na stronie producenta Fossil albo pomysłodawcy Razer. Dajcie znać w komentarzach, czy udało wam się złowić sztukę.