Niezniszczalni powracają! Światło dzienne ujrzał pełny zwiastun!

Niezniszczalni nie zamierzają wcale iść na emeryturę. Od części trzeciej minęła prawie dekada, a koncepcja czwartej odsłony serii ciągle się zmieniała. Najpierw – Sylvester Stallone miał w niej w ogóle się nie pojawić. Miał być spin-off, oparty na postaci Lee Christamasa, w którego wcielił się Jason Statham. Miał powrócić Jean Claude Van Damm jako brat bliźniak antagonisty, który pojawił się w drugiej części. Jack Nicholson niewidziany na ekranie od 2010 roku był brany pod uwagę, jeśli chodzi o postać czarnego charakteru. Dużo czasu, to i sporo zmian. Finalnie – nic się z tego nie sprawdziło, a jedna modyfikacja na pewno podziałała na korzyść.

Niezniszczalni

Niezniszczalni 4 na pełnym zwiastunie zapowiadają się iście wybuchowo!

Niezniszczalni 4 ponownie mają w obsadzie Sylvestra Stallone! Szczerze – nie wyobrażam sobie kolejnej części bez tego 76-letniego twardziela. Powraca również Jason Statham, Dolph Lundgren i Randy Couture. Czy pojawi się również Arnold  Schwarzenegger? W sumie to nie do końca wiadomo. Aktor wiele lat temu mówił, że bez Sylvestra Stallone nie weźmie udziału w projekcie, ale skoro gwiazdor jednak pojawi się w tym filmie – to może kulturystę zobaczymy – chociaż w małym epizodzie?

Za to mamy dużo nowych twarzy. W antagonistę wcieli się znany z dwóch części filmu Raid Iko Uwais. Partnerować mu będą m.in.: Megan Fox, Andy Garcia, 50 Cent i Tony Jaa. Reżyseruje Scott Waugh (Need for Speed), a za scenariusz odpowiada duet składający się z Maxa Adamsa (Lista śmierci) i Kurta Wimmera (Rekrut, Prawo zemsty, Salt). A tak wygląda nowy zwiastun, naszpikowany po korek nieustającą akcją.

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Niezniszczalni 4 trafią do polskich kin we wrześniu 2023 roku

Nie powiedziałbym, że ten zwiastun wiele zmienił w moim życiu, ale kolejnych Niezniszczalnych i tak bardzo chętnie zobaczę. Świetna obsada, całkiem sprawni scenarzyści i to idealny tytuł na jesienny, niezobowiązujący seans. Film ma zaplanowaną światową premierę na 20 września, a w Polsce pojawi się 29 września 2023 roku. Tym razem – grupa najemników musi zapobiec wybuchowi III Wojny Światowej, więc stawka jest niezwykle wysoka. Niezniszczalni 4 otrzymali kategorię wiekową R, więc krew będzie się lała strumieniami. Jesteście gotowi na kolejną dawkę wybuchów, pościgów, strzelanin i scen walki wręcz? Ja – jak najbardziej tak!

Warszawianka – jest oficjalny zwiastun 18+. Premiera pierwszego, polskiego serialu SkyShowtime już w czerwcu