Zwiastun "Ghost in the Shell" od Netflixa pokazuje coś zupełnie nowego

Zwiastun “Ghost in the Shell” od Netflixa pokazuje coś zupełnie nowego

Opublikowano 29.01.2020 8:58 -


Najpierw pojawiła się gra na podstawie Mangi, później film, a teraz przyszła także pora na serial wyreżyserowany przez Netflixa. Mowa o Ghost in the Shell, czyli wyjątkowej historii o sekcji 9, zwalczającej cyberprzestępczość, którą zarządzała Major. Mimo wielu negatywnych opinii krytyków filmowych odnośnie ekranizacji, platforma streamingowa postanowiła podjąć się przedstawienia historii po swojemu i prawdopodobnie dzięki poniższemu zwiastunowi zrozumiecie dlaczego.

Animowany serial, który już niebawem ma zadebiutować na platformie Netflix, wreszcie doczekał się pełnego zwiastuna. Można zobaczyć w nim mnóstwo scen akcji, walki, ale przede wszystkim klimat przeniesiony z komiksu. Przebudowa w postaci CGI została tak precyzyjnie wykonana, że są one bardzo podobne do gry czy filmu od Pixar. Być może właśnie dzięki platformie Ghost in the Shell oraz inne Mangi zyskają popularność w Europie oraz na zachodzie. Tymczasem sami zobaczcie, co nas czeka już niebawem.

Oficjalna zapowiedź Ghost in the Shell

Po długim czasie oczekiwania, wielbiciele Mangi oraz historii sekcji 9 doczekali się zwiastuna, gdzie podana jest główna obsada serialu – począwszy od Major, na Batou kończąc. Mimo chińskiego dubbingu w zapowiedzi, widzowie na pewno będą mieli do wyboru kilka wersji językowych bądź napisów po publikacji materiału. Kiedy to nastąpi? Serial ma mieć swoją premierę już w kwietniu, co oznacza, że prace nad animowanym serialem muszą już zmierzać do końca.

CzyM tak właściwie jest Manga o Major i Sekcji 9?

Ghost in the Shell to seria cyberpunków, skupiona na organizacji antyterrorystycznej, jaka pojawiła się już w mandze, anime, grach oraz filmach. Mimo tego, że pojawiło się już kilka wersji tej historii, to niemal zawsze w centrum uwagi znajduje się Major Motoko Kusanagi, policjant oraz grupa zadaniowa, zwana Sekcja 9. Zajmują się oni rozwiązywaniem problemów z bezpieczeństwem publicznym, a zwłaszcza cyberprzestępczością.

Jak historię Ghost in the Shell postanowi przedstawić Netflix i czy nie spotka się również z negatywnymi opiniami? O tym przekonamy się już w kwietniu!

Źródło: The Verge

Wieści z Rozładowani.pl