Zwiastun Avengers: Endgame już jest - zapinajcie pasy!
Zwiastun Avengers: Endgame już jest - zapinajcie pasy!

Opublikowano 3 miesiące temu -


„Avengers: Endgame” – taki jest tytuł długo wyczekiwanej, kolejnej części Avegersów. Zarówno ja, jak i zapewne większość z Was z niecierpliwością wyczekiwała na pierwszy, oficjalny zwiastun tej produkcji. Stało się, dzisiaj Marvel udostępnił trailer kontynuacji przygód Iron Mana i spółki.

Wielu fanów, cały Internet i pół kosmosu zastanawiało się, co się wydarzy po tak dramatycznym zakończeniu poprzedniej części: Avengers: Wojna bez granic. Wtedy to jednym pstryknięciem palcami, Thanos pozbył się połowy ludzkości, która po prostu zniknęła. Co się z nimi stało? Trailer rzecz jasna nie daje nam odpowiedzi na to pytanie, ale samo oglądanie go, wywołuje ciarki na plecach.

Avengers 4 trailer – obsada

Samo pojawienie się Hawkeye'a Ronina wzbudziło przynajmniej we mnie bardzo pozytywne odczucia. Bohater nie pojawił się w poprzedniej części, zastanawiano się, do której połowy ludzkości należał: tej, która zniknęła czy tej, która ocalała. Oprócz niego w trailerze widzimy Tony’ego Starka, dryfującego po wszechświecie, a także m.in. Kapitana Amerykę czy Czarną Wdowę.

"Kapitan Marvel" - jest pierwszy zwiastun!

Film Avengers: Endgame swoją oficjalną premierę będzie miał 3 maja 2019 roku. Wcześniej pojawi się inny firm z Marvel Cinematic UniverseKapitan Marvel (8 marca 2019), a później, bo 4 lipca 2019 druga część przygód Spider-Mana: Far From Home. Rok 2019 dla fanów bohaterów Marvela zapowiada się zatem zacnie. Pozostaje tylko czekać.