Dawno nie zaglądaliśmy do polskiej oferty Rakuten TV.

Nie wiem jak Wy, ale ja ten weekend spędzam z serialami i filmami. Odpalę tym razem Rakuten i nadrobię zaległości, bo ofercie japońskiego serwisu są takie produkcje, których próżno szukać w bibliotekach najbardziej popularnych konkurentów.

Rakuten TV różni się od Netflixa czy HBO GO tym, że w przypadku Rakutena mamy do czynienia z typowym VOD. Płacimy zatem za wypożyczenie filmu, a nie za abonament. Ceny są jednak dość atrakcyjne, a co chwilę trafiamy na jakieś darmowe pozycje, które nie są typową zapchajdziurą, ale dobrymi filmami.

R E K L A M A

Nowości w Rakuten TV Polska

Świat, który nadejdzie

Kiedy nadchodzi wiosna, Abigail poznaje Tallie (Vanessa Kirby), szczerą i piękną przybyszkę, która wynajmuje sąsiednią farmę wraz ze swoim mężem Finneyem (Christopher Abbott). Kobiety nawiązują związek, wypełniając pustkę w swoim życiu.

Czerwony Księżyc

Jean Reno oraz Hugo Becker w epickiej historii składającej hołd klasyce kina sci-fi. Życie na Ziemi stoi pod znakiem zapytania. Powodem jest tajemniczy czerwony księżyc, który zagraża egzystencji na planecie. Nadzieję na ocalenie daje jedyny enigmatyczny Paul W.R., najbardziej utalentowany astronauta swojego pokolenia. Niestety sprawy się komplikują, gdy na kilka godzin przed rozpoczęciem wyprawy Paul znika w niewyjaśnionych okolicznościach.

Na zawsze w moim sercu

Ambicja i presja społeczna zmuszają aspirującego szefa kuchni do pozostawienia w Meksyku swojej bratniej duszy i udania się do Nowego Jorku, gdzie jego życie nigdy już nie będzie takie samo.

Poza systemem

Gwiazdorska obsada – John Boyega, Olivia Cooke, Bill Skarsgard oraz Ed Skrein w nowy filmie scenarzysty filmu „To”. Casi (John Boyega) to młody obiecujący prawnik z Nowego Jorku. Jest idealistą, konsekwentnie stojącym na straży sprawiedliwości. Jednak szybko okazuje się, że wartości, które wyznaje, nijak mają się do brutalności i niesprawiedliwości świata, który go otacza. Widząc wszechobecny fałsz i obłudę, postanawia obalić system i zagrać w grę według własnych reguł. Będzie miał okazję sprawdzić swoją skuteczność, kiedy razem z byłą klientką (Olivia Cooke) zostaną wciągnięci w narkotykowy przekręt wart miliony dolarów.

Więźniowie Ghostland

Nicolas Cage oraz Sofia Boutella w brawurowym thrillerze reżysera „Miłości obnażonej”. Hero to kryminalista z burzliwą przeszłością, który pewnego dnia staje przed szansą odkupienia win i odzyskania wolności. Misja, z którą przyjdzie mu się zmierzyć, nie będzie należała do najłatwiejszych. Chodzi o zaginięcie Bernice, córki bezwzględnego gubernatora, który słynie z brutalnych metod i despotyzmu. Aby ją odnaleźć, bohater będzie musiał zapuścić się w głąb tajemniczej krainy i złamać klątwę, która ciąży nad mistycznym Ghostland.

Ojciec

Starzejący się mężczyzna (Anthony Hopkins) odmawia wszelkiej pomocy swojej córce (Olivia Colman). Próbując odnaleźć sens w zmieniających się okolicznościach, zaczyna wątpić w swoich bliskich, we własny umysł, a nawet w otaczającą go rzeczywistość.

Inwersja

Fred, pozornie zwyczajny trzydziestolatek, pracuje w globalnej korporacji i planuje się ustatkować. Wszystko zmienia nieoczekiwane spotkanie dawnej znajomej Cindy, która przed laty zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Kiedy Freda zaczynają dręczyć flashbacki dotyczące zniknięcia dziewczyny, rozpoczyna obsesyjne poszukiwanie prawdy, do której ma go zbliżyć tajemnicza tabletka Merkury. Gdy po jej zażyciu granice między przeszłością, teraźniejszością a przyszłością zdają się zacierać, przestaje być jasne, czy Fred utkwił w pętli czasu, czy stał się więźniem własnego umysłu.


Posłuchaj nas!