Jak zawsze HBO GO nie zawodzi swoich abonentów.

Biblioteka HBO GO nieustannie się rozrasta, a dowodem na to są bez wątpienia kolejne nowości, jakie pojawiają się w serwisie. Każdy odnajdzie swój ulubiony gatunek, bez wątpienia. Sporo seriali powraca do oferty, tak było m.in. z Przyjaciółmi.

HBO niebawem w naszym kraju zmieni się w HBO Max, a co za tym idzie oferta będzie jeszcze bardziej bogata. Na razie są to dopiero plany, jednak według doniesień rebranding miałby odbyć się jeszcze w tym roku.

R E K L A M A

Nowości HBO GO

Serce świata

1080 463

Mieszkańcy biednej dzielnicy miasta Contagem tęsknią za lepszym życiem: niektórzy angażują się w przestępczość, inni po prostu próbują jakoś przetrwać każdy kolejny dzień. Jedną z głównych bohaterek obrazu jest Selma, która marzy o miejscu, w którym w końcu poczuje się szczęśliwsza.Film autorstwa Gabriela i Maurílio Martinsów opowiada o mieszkańcach brazylijskiego miasta, z którego pochodzą filmowcy. Mieszając zawodowych aktorów i amatorów, reżyserzy tworzą oryginalnie sfotografowany portret walki, nadziei i wiary.

Ostatnia wycieczka

Porażająca historia początków pandemii Covid-19 będąca kroniką pierwszego i najliczniejszego poza Chinami skupiska zakażeń nowego koronawirusa, które wykryto na statku wycieczkowym Diamond Princess. Dzięki niepublikowanym nigdy wcześniej materiałom pasażerów i załogi, widzowie przyglądają się jak rosną podziały klasowe, w czasie gdy ludzkość traci szansę na powstrzymanie Covid-19.

Dobranoc

1080 463 1

Słoneczny dzień w Ghanie. Pewien cudzoziemiec dostaje zadanie od swojego gangu, aby znaleźć dzieci, które wieczorem podejmą się ryzykownego zadania. Spędzając dzień z energicznymi Prince’em i Matildą, mężczyzna zaczyna kwestionować swoje intencje i zastanawia się nad konsekwencjami działań, które mogą mieć wpływ na dalsze życie dzieci.Film krótkometrażowy eksplorujący temat poczucia winy w reżyserii Anthony’ego Nti (Boi). Produkcja była pokazywana na wielu festiwalach filmowych. Zdobyła nagrodę m.in. na Berlin Interfilm Festival.

Wonder Woman 1984

W filmie Wonder Woman 1984 losy świata ponownie wiszą na włosku i tylko Wonder Woman może go uratować. Ten nowy rozdział w jej historii rozpoczyna się, gdy Diana Prince wiedzie spokojne życie wśród śmiertelników w latach osiemdziesiątych XX wieku – erze napędzanej przez nieustające dążenie do posiadania wszystkiego. Chociaż główna bohaterka w pełni osiągnęła już swoje moce, nadal pozostaje w cieniu, opiekując się starożytnymi artefaktami i korzystając ze swoich superbohaterskich zdolności wyłącznie anonimowo. Teraz jednak Diana będzie musiała wyjść z ukrycia i wykorzystać całą swoją mądrość, siłę oraz odwagę, aby ocalić ludzi przed światem, który sami sobie stworzyli.

Świadek

Pewna matka z Teheranu ma coś do załatwienia w centrum handlowym. Zostawia więc swoją córkę w samochodzie, aby podskoczyć do środka. Splot zdarzeń sprawia, że udziela tam pomocy starszej kobiecie. Dochodzi do tragedii, która sprawia, że bohaterka musi stanąć twarzą w twarz się z skutkami swoich czynów.

Dora poznaje świat

Nowe przygody małej podróżniczki Dory – odważnej dziewczynki o wielkim sercu.

Terminator Genisys

Rok 2029. John Connor (Jason Clarke) stoi na czele rebeliantów, którzy walczą z zagrażającymi ludzkości cyborgami. Nie jest mu jednak łatwo. Tym bardziej że musi się zmierzyć zarówno z wrogami z przeszłości, jak i z przyszłości. Mężczyzna wysyła zaufanego porucznika Kyle’a Reese’a (Jai Courtney) do roku 1984, aby ten uratował jego matkę, Sarah Connor (Emilia Clarke), przed śmiercią. Niespodziewany zwrot zdarzeń sprawia, że Kyle i Sarah jednoczą swoje siły z Terminatorem (Arnold Schwarzenegger).Piąty film z serii opowiadającej o przygodach kultowego Terminatora. Obraz porywa wartką akcją, doskonałymi efektami specjalnymi i brawurowo zrealizowanym scenami walk i pościgów. W postać tytułowego bohatera ponownie wcielił się niezrównany Arnold Schwarzenegger (Pamięć absolutna, Prawdziwe kłamstwa). Obok niego występują również Jason Clarke (Wróg numer jeden, Ewolucja planety małp), znana z serialu HBO Gra o tron Emilia Clarke oraz Jai Courtney (Szklana pułapka 5, Niezgodna). Za reżyserię obrazu odpowiedzialny był laureat nagrody Emmy Alan Taylor (serial HBO Rodzina Soprano, Thor: Mroczny świat).