Zobacz świat w swoim języku dzięki aplikacji Google Translate

Zobacz świat w swoim języku dzięki aplikacji Google Translate

Opublikowano 5.08.2015 12:20 -


Każdy z Was pewnie korzystał z webowej wersji tłumacza Google, mowa tu o Google translate. Osobiście korzystam z niej czasami nawet w terenie wzbogacając swój słownik o nowo poznane słowa, czy zwroty, korzystając z opcji tłumacza głosowego. W ten sposób mogę pogadać z telefonem i sprawdzić, czy to, co właśnie zobaczyłem, usłyszałem jest tym o czym myślę, albo przykładając telefon do ust węgierskiego policjanta dowiedzieć się jaki mandat dostaje i za co. Google postanowiło jeszcze bardziej wyjść naprzeciw użytkownikowi i dać coś więcej. Teraz możemy korzystać z aplikacji na urządzenia mobilne jeszcze przyjemniej, jeszcze łatwiej jak dotychczas.

Przemierzając ulice, widząc wystawy sklepowe, opisy produktów, nieważne czy jesteśmy na wczasach, czy w delegacji. Ile razy zastanawialiście się, czy zamawiana przez Was potrawa to kurczak, czy może owoce morza? Teraz możesz wyciągnąć swój telefon, uruchomić aplikację Google translate i skierować aparat w stronę obcego tekstu. Już w podglądzie widzimy, że dzieją się cuda. Sprawdzaliście już?

hindi_indonesian_ukrainian_portuguese

Ode mnie duży plus! Na pewno będę używać, póki co opcja foto-tłumacza działa dla języków:

angielski, francuski, niemiecki, włoski, portugalski, rosyjski, hiszpański, bułgarski, kataloński, chorwacki, czeski, duński, holenderski, fiński, filipiński, węgierski, indonezyjski, litewski, norweski, polski, rumuński, słowacki, szwedzki, turecki i ukraiński! (tłumaczenie do i z !)

Dodatkowo Google informuje, że opcja tłumacza głosowego będzie rozwijana do 32 języków, a dzięki zgłębieniu tajników sieci neuronowych-splotowych (tak tłumaczy Google ;) ) obie usługi będą działać płynnie nawet z wolniejszymi sieciami komórkowymi!

Conversation Mode GIF (1)

Sprawdzałem, działa,

no, …, ale działa :)

Screenshot_2015-08-05-12-18-50

Jeśli chcesz poczytać więcej na temat nowej aktualizacji Google Translate, uderz w link, a informacje się ukażą!

Wieści z Rozładowani.pl