Piątek, piąteczek, piątunio. Wiele osób czeka na weekend, ponieważ wtedy można nadrobić zaległości serialowe, ale także filmowe. Problemem jest jednak ciągle powiększająca się biblioteka, szczególnie jeśli chodzi o Netflix. A tam – wysyp świątecznych pozycji.

Zimowa aura, niska temperatura nie zachęca do spędzania czasu na zewnątrz. A nawet, jeśli odważymy się na spacer w mroźne popołudnie, to z przyjemnością ogrzejemy się, oglądając Netflixa wieczorem. W serwisie pojawiło się kilka nowych pozycji, zebrałem je w jedno miejsce.

Netflix nowości – grudzień 2019

Przytul mnie – 3 sezony

mis

Tata Miś i jego synek śmieją się, bawią i uczą życia w lesie, każdego dnia ciesząc się drobnymi przyjemnościami. W rolach głównych: Jakub Wieczorek,Igor Borecki,Zofia Wypijewska.

R E K L A M A

Świąteczny książę: Królewskie dziecko – film (2019)

Aldovia dostaje pod choinkę cudowny prezent: królewskie dziecko. Królowa Amber musi jednak najpierw rozwikłać pewną tajemnicę, aby ocalić rodzinę i całe królestwo. W rolach głównych: Rose McIver,Ben Lamb,Alice Krige.

Apache: Historia Carlosa Teveza – 1 sezon

carlos

Mocny dramat biograficzny o życiu Carlosa Teveza, który z najbiedniejszej dzielnicy Buenos Aires ciężką pracą wspiął się na wyżyny światowego futbolu. W rolach głównych: Balthazar Murillo,Vanesa González,Alberto Ajaka.

Naznaczony: Ostatni klucz – film (2018)

Nękana własnymi wspomnieniami parapsycholog Elise Rainier wraca do rodzinnego domu w Nowym Meksyku, by zmierzyć się ze swoimi demonami i zgłębić mroczne tajemnice. W rolach głównych: Lin Shaye,Leigh Whannell,Angus Sampson.

Kalushi: The Story of Solomon Mahlangu – film (2016)

Kronika życia legendarnego aktywisty z RPA, Solomona Mahlangu, który walczył o wolność w niezwykle trudnych czasach apartheidu. W rolach głównych: Thabo Rametsi,Thabo Malema,Welile Nzuza.

Facet na święta – 1 sezon

Zmęczona uszczypliwymi komentarzami rodziny wieczna singielka Johanne postanawia szybko znaleźć partnera, którego mogłaby zabrać do domu na Święta Bożego Narodzenia. W rolach głównych: Ida Elise Broch,Gabrielle Susanne Solheim Leithaug,Dennis Storhøi. Twórcy: Per-Olav Sørensen.


Posłuchaj nas!