Oprócz najnowszego serialu pojawiły się także inne, dość interesujące pozycje. Wśród filmów i seriali, myślę że każdy znajdzie coś dobrego dla siebie. Zobaczcie, co nowego w HBO GO.

Zodiak

Seryjny morderca dokonuje w San Francisco i okolicach kolejnych brutalnych zabójstw. Swoje morderstwa szczegółowo opisuje w wysyłanych do gazet listach. Mimo starań inspektora wydziału zabójstw Davida Toschiego (Mark Ruffalo) oraz jego partnera Williama Armstronga (Anthony Edwards) policja nie potrafi schwytać siejącego postrach psychopaty. W sprawę angażuje się także ceniony dziennikarz śledczy Paul Avery (Robert Downey Jr), jednak najbliższy rozwiązania zagadki tożsamości Zodiaka jest rysownik dowcipów politycznych, Robert Graysmith (Jake Gyllenhaal).Brawurowo zrealizowany film Davida Finchera (dwukrotnie nominowany do Oscara – w tym za Ciekawy przypadek Benjamina Buttona), który brał udział w wyścigu po canneńską Złotą Palmę. Odtwórcami głównych ról w filmie są m.in. dwukrotnie wyróżniony nominacją do Złotego Globu Jake Gyllenhaal (Tajemnica Brokeback Mountain), trzykrotnie nominowany do Nagrody Akademii Mark Ruffalo (Spotlight) oraz trzykrotny laureat Złotego Globu Robert Downey Jr. (Sherlock Holmes).

Ojai w ogniu: Nasza opowieść

W upalną grudniową noc w 2017 roku w górach hrabstwa Ventura w Kalifornii wadliwe linie energetyczne wywołały największy w historii stanu pożar. Dokument jest opowieścią o koszmarze i walce o przetrwanie społeczności. Bada też przyczyny i konsekwencje tych dramatycznych zdarzeń.

Od nowa

Nicole Kidman jako odnosząca sukcesy terapeutka, której z pozoru idealne życie z dnia na dzień wywraca się do góry nogami.

Dobre rady Johna Wilsona

Komediowy serial dokumentalny przedstawiający dole i niedole współczesnego Nowojorczyka.

Szczęśliwe chwile

Podczas szabatowej kolacji w eleganckiej rezydencji na wzgórzach Hollywood toksyczna mieszanka alkoholu, ego, różnic kulturowych, pożądania i chciwości dość szybko zmienia ciąg zdarzeń, a sprawy zaczynają wymykać się spod kontroli. Sekrety wychodzą na jaw, relacje zostają wystawione na próbę, a zakończenie wieczoru w jednym kawałku staje się dla uczestników biesiady prawdziwym wyzwaniem.Kameralna komedia z elementami horroru w reżyserii Michaela Mayera (Out in the Dark). Fabuła obrazu koncentruje się na przebiegu imprezy, podczas której dochodzi do eskalacji emocji. Odtwórcami głównych ról są Michael Aloni (Infiltracja), Liraz Chamami (serial Ta Gordin), Iris Bahr (serial HBO Pohamuj entuzjazm), Alon Pdut (Za górami, za wzgórzami) oraz Stéfi Celma (Zagubiona kula). Produkcja zdobyła nagrodę za scenariusz na MFF w Hajfie.

Kolor z przestworzy

Rodzina Gardnerów przenosi się na odległą wieś Nowej Anglii, aby uciec od zgiełku XXI wieku. Są zajęci odnajdywaniem się w nowej rzeczywistości, kiedy niespodziewanie meteoryt uderza w ich ogródek. Tajemniczy, emanujący fioletowo-różowym światłem kamień zdaje się wtapiać w ziemię i mieć dziwne właściwości. Ku swojemu zaskoczeniu rodzina odkrywa, że ta obca siła stopniowo mutuje każdą formę życia, z którą się styka – w tym też ich samych.Oryginalny horror z elementami kina science fiction w reżyserii Richarda Stanleya (Wyspa doktora Moreau). Bohaterowie obrazu muszą stawić czoła zjawiskom, których zrozumienie wymyka się zwykłej ludzkiej percepcji. Odtwórcami głównych ról są laureat Oscara Nicolas Cage (Zostawić Las Vegas), dwukrotnie nominowana do Złotego Globu Joely Richardson (Dziewczyna z tatuażem), Madeleine Arthur (Wielkie oczy), Elliot Knight (Miliardowy okup) oraz Tommy Chong (serial Różowe lata 70.). Scenariusz obrazu powstał na podstawie opowiadania „Kolor z przestworzy” autorstwa H.P. Lovecrafta.


Posłuchaj nas!