W tym tygodniu wskoczyło kilka interesujących pozycji. Fani francuskiego humoru na pewno będą zadowoleni z premiery drugiego sezonu Rodzinnego biznesu, który opowiada o zwariowanej rodzince. Co jeszcze?

The Duchess

https://www.youtube.com/watch?v=UVGxDAGFCNE&ab_channel=Netflix

Katherine jest samotną matką, która ma na głowie swoją karierę, nastoletnią córkę, skomplikowany związek z nowym chłopakiem i… dziecko swojego byłego w drodze.

Rodzinny Biznes: Sezon 2

Gdy Francja zaczyna się szykować do legalizacji marihuany, pechowy biznesmen i jego rodzina postanawiają przerobić swój sklep mięsny na coffee shop.

Tata poszukiwany

Co ma zrobić szukająca wrażeń nastolatka, gdy mama zabrania jej wziąć udział w wyścigu BMX-ów? Zatrudnia do roli ojca aktora, który nie ma nic do stracenia.

Julie and the Phantoms

Julie pomaga trzem duchom założyć zespół. A one z kolei pomagają Julie odzyskać pasję do muzyki, którą straciła po śmierci mamy.

Opiekunka: Demoniczna królowa

Dwa lata po tym, jak Cole wyrwał się z rąk satanistów, przeżywa kolejny koszmar — zaczyna naukę w liceum. A demony z przeszłości? Wciąż zmieniają jego życie w piekło.

Zwariowane serce

https://www.youtube.com/watch?v=x6ypwdUl6Ys&ab_channel=SSeries.

Fernando kocha swoją rodzinę — zarówno jedną, jak i drugą. Jednak nieostrożne posunięcie sprawia, że jego podwójne życie jest zagrożone.

Dylemat społeczny

To połączenie dokumentu z dramatem ukazuje groźne skutki ludzkiego wpływu na sieci społecznościowe. Ten problem najlepiej zauważają ich twórcy — eksperci ds. technologii.

Gwiazdeczki

Jedenastoletnia Amy zaczyna buntować się przeciwko swojej konserwatywnej rodzinie, gdy odkrywa fascynację tańcem i dołącza do wyzwolonej grupy tanecznej.

La Línea: W cieniu narkobiznesu

https://www.youtube.com/watch?v=6RIKOFexHGw&ab_channel=NetflixOfficialTrailer

La Línea to hiszpański kurort, który stał się ośrodkiem handlu narkotykami. Poznaj funkcjonariuszy, którzy próbują zmienić ten stan rzeczy.

Robaczki z Zaginionej Doliny

Biedronka musi opowiedzieć się po którejś ze stron, gdy dwie kolonie mrówek rozpoczynają walkę o pudełko kostek cukru.


Posłuchaj nas!