Zobacz listę gier w PS Plus na kwiecień | HITY

Zobacz listę gier w PS Plus na kwiecień | HITY

Opublikowano 1.04.2020 17:35 Aktualizacja: 1.04.2020 17:39 -


Kilka dni temu pojawiły się informacje, jakoby Sony przez pomyłkę opublikowało filmik promujący najnowszy miesiąc w PS Plus. Mogliśmy tam zobaczyć dwie gry: Uncharted 4 i Dirt Rally 2.

Najprawdopodobniej doszło wtedy do pomyłki i Sony o tydzień się pospieszyło. Albo… cała akcja była zaplanowana ze względu na dzisiejszy Prima Aprilis. Teraz podano oficjalnie, że w kwietniu w PS Plus abonenci otrzymają za darmo….

PS 4 – gry na kwiecień w PSN

UNCHARTED™ 4: Kres złodzieja

Wciągnięty ponownie do niebezpiecznego półświatka, z którego chciał uciec, Nathan Drake musi zdecydować, ile jest w stanie poświęcić, by ocalić tych, których kocha. Przeżyj razem z Drakiem, Samem, Eleną i Sullym niesamowitą przygodę, podróżując po całym świecie. W poszukiwaniu zaginionego skarbu dotrzesz do niesamowitych miejsc takich jak wyspowe dżungle, zatłoczone miasta czy ośnieżone szczyty górskie.

DiRT Rally 2.0

W DiRT Rally 2.0 siadasz za kółkiem najpotężniejszych pojazdów terenowych i prujesz po legendarnych torach rajdowych na całym świecie, wiedząc, że najmniejszy błąd może oznaczać dla Ciebie koniec etapu.

Gry będą dostępne do pobrania od 7 kwietnia, do tego czasu możemy skorzystać z oferty grudniowej, gdzie znajdziemy Shadow of the Colossus i Sonic Forces.

Shadow of the Colossus

Jedna z gier wideo cieszących się największym uznaniem i popularnością — Shadow of the Colossus™ — doczekała się nowego wcielenia dla kolejnej generacji graczy na PlayStation®4. Ulepszone efekty wizualne, większa wydajność i możliwość korzystania z opcjonalnego sterowania to cechy, dzięki którym kultowa gra przygodowa z PS2™ powraca w wielkim stylu, bardziej widowiskowa niż kiedykolwiek.

• Wśród niezwykłych krajobrazów podążaj śladami 16 gigantycznych stworzeń, by zmierzyć się z nimi w widowiskowych starciach.
• Dobierz się do pancerzy gargantuicznych bestii, by odkryć ich słabe punkty i postaraj się wytrzymać wystarczająco długo, by zadać mieczem decydujący cios.

Wieści z Rozładowani.pl