Od marca tego roku, w ofercie PS Plus pojawiają się tylko gry na PS4, miało to podnieść poziom oferowanych pozycji. Oczywiście ocena jest subiektywna, ale do tej pory nie byliśmy rozpieszczani.

PlayStation Plus – darmowe gry czerwiec 2019

Sonic Mania (PS4)

Dość interesująca platformówka wydana w 2017 roku. Zobacz hołd złożony przeszłości i przyszłości, grając w grę Sonic Mania, zupełnie nową przygodę Sonica z wyświetlaną we wspaniałych 60 klatkach na sekundę w oszałamiającym HD grafikę 2D w stylu retro. Do wyboru jest kilka postaci – możesz pędzić na złamanie karku jako Sonic, szybować jako Tails lub przebijać się przez potężne przeszkody, korzystając z brutalnej siły Knucklesa.

R E K L A M A

Borderlands: The Handsome Collection (PS4)

Kolekcja serii strzelanek, ale z klimatami RPG. Poznaj nagradzaną serię FPS-RPG, skorzystaj z bazylionów rodzajów broni, zagraj w trybie współpracy, rozegraj całą zawartość dodatkową i zachwyć się płynnością rozgrywki na konsolach nowej generacji. Strzelaj i zgarniaj łupy, jednocześnie odkrywając świat Pandory w Borderlands 2 oraz daj się ponieść księżycowemu szaleństwu w Borderlands: THE PRE-SEQUEL – oto Borderlands: THE HANDSOME COLLECTION.

Obie gry będą dostępne do pobrania już 4 czerwca. Jest to zatem ostatnia chwila na dodanie do swojej biblioteki gier z poprzedniego miesiąca.