Zobacz, co nowego na Netflixie na weekend

Zobacz, co nowego na Netflixie na weekend

Opublikowano 25.10.2019 12:16 -


Zaledwie wczoraj pisałem o zapowiedziach Netflixa na listopad, ale do nowego miesiąca jeszcze kilka dni. W tym oczywiście także właśnie rozpoczynający się weekend. Czas zatem przyjrzeć się, co nowego pojawiło się na Netflix w ostatnich dniach.

Jeśli zastanawiacie się co obejrzeć na Netflix w weekend, to śpieszę z radami. W serwisie pojawiło się sporo nowości, zarówno nowe odcinki popularnych seriali, jak i kilka filmów, na które warto zwrócić uwagę. Pamiętajcie, że w nocy z soboty na niedzielę zmieniamy czas z letniego na zimowy, a to oznacza… godzinę więcej na oglądanie Netflixa!

Bractwo – 1 sezon (2019)

Moralność uczciwej prawniczki zostaje wystawiona na próbę, kiedy policja zmusza ją do dostarczania informacji przeciwko uwięzionemu bratu, liderowi gangu kryminalnego. W rolach głównych: Naruna Costa, Seu Jorge, Hermila Guedes. Twórcy: Pedro Morelli.

Brygada antynarkotykowa z Costa del Sol – 1 sezon (2019)

Czwórka dzielnych i porywczych policjantów zakłada oddział ds. narkotyków, który ma zwalczać rodzący się w latach 70. przemyt narkotyków na hiszpańskim Costa del Sol. W rolach głównych: Hugo Silva, Álvaro Cervantes, Miki Esparbé. Twórcy: Pablo Barrera, Juanjo García, Fernando Bassi.

Bliskie spotkania zabawnego stopnia – 1 sezon (2019)

Jak wywołać potworny strach i prześmieszne sytuacje? W tym kręconym ukrytą kamerą programie przypadkowi ludzie kończą jako bohaterowie prawdziwego horroru. W rolach głównych: Gaten Matarazzo.

Carlos Monzón: Nokautujący cios – 1 sezon (2018)

Żona argentyńskiego mistrza boksu, Alicia Muñiz, zostaje brutalnie zamordowana. Za głównego podejrzanego zostaje uznany Carlos Monzón. Fabularyzowana relacja ze śledztwa. W rolach głównych: Jorge Román, Mauricio Paniagua, Carla Quevedo. Twórcy: Fernando Barbosa, Leonardo Aranguibel, Cabe Bossi, Pol Bossi.

Konsekwencje – film (2014)

Dwóch przyjaciół, jedna kobieta, która rozpala uczucia obu, oraz zaskakująca zbrodnia i trudne do utrzymania sekrety. Czy taki zestaw może przynieść coś poza kłopotami? W rolach głównych: Nehir Erdoğan, Tardu Flordun, İlker Kaleli.

Grzechotnik – film (2019)

Kiedy tajemnicza kobieta ratuje jej córkę ukąszoną przez jadowitego węża, samotna matka musi spłacić dług, zabijając nieznajomą osobę przed zachodem słońca. W rolach głównych: Carmen Ejogo, Theo Rossi, Emma Greenwell.

Daybreak – 1 sezon, pierwsze 10 odcinków (2019)

Wyluzowany nastolatek żyje pełnią życia w postapokaliptycznym Los Angeles i poszukuje dziewczyny swoich marzeń, przechytrzając bezmyślne żywe trupy i hermetyczne gangi. W rolach głównych: Colin Ford, Alyvia Alyn Lind, Sophie Simnett. Twórcy: Aron Eli Coleite, Brad Peyton.

Tańcząc z ptakami – dokument (2019)

Rajskie ptaki, których zaloty pełne są wdzięcznych i majestatycznych tańców, stroszą pióra z nadzieją na znalezienie partnerki.

SpongeBob Kanciastoporty – 1 sezon (1999)

Serial o przygodach mieszkającego w podwodnym ananasowym domu Boba Kanciastoportego, jego kotopodobnego ślimaka Gacusia i paczki ich zwariowanych przyjaciół. Obsypany nagrodami Annie i Daytime Emmy serial animowany cieszący się uznaniem młodszej i starszej publiczności. W rolach głównych: Tom Kenny, Rodger Bumpass, Bill Fagerbakke. Twórcy: Stephen Hillenburg.

Wieści z Rozładowani.pl