Znikamy na chwilę

Znikamy na chwilę

Opublikowano 27.07.2017 9:47 - 7


W zasadzie ta informacja powinna pojawić się już z początkiem tygodnia, niemniej teraz jest bardziej niż pewna. Śmialiśmy się niegdyś z Państwowego serwisu internetowego, który był czynny tylko w godzinach od 8-16. My tym razem idziemy w jego ślady. Znikamy na  chwilę, a w zasadzie zmniejszamy aktywność.

Zobacz nasze pierwsze DailyWebowe video!

Ostatnie miesiące, to był dość pracowity okres, dlatego też chcieliśmy Was poinformować, że  intensywność publikacji na DailyWeb zostanie przez najbliższe 9 dni zmniejszona. To okres, kiedy przygotowujemy coś specjalnego w międzyczasie. Najbardziej oddanych fanów DailyWeb zamierzamy zaprosić do beta testów naszego nowego motywu wraz z końcem tygodnia. Trzymajcie kciuki, by się udało, bo to będzie równie spektakularne przedsięwzięcie jak i film dla smartDOMu.

Przez tydzień chcemy przetestować z Wami nowy motyw, nanieść niezbędne poprawki i już za dwa tygodnie wystartować z impetem, z nowym, tak utęsknionym wyglądem DailyWeb.

W pełni mocy przerobowych wracamy do Was 04.08. Mam nadzieję, że już z nowym, lśniącym motywem. W tym czasie także i urlopowym, nasze instagramy będą z pewnością puchły od contentu, zapraszamy tam (DailyWebSebastian, Łukasz, Mariusz, Agata, Michał).

Wieści z Rozładowani.pl