Znikają mi followersi na Instagramie- kasowanie kont? Boty? Spokojnie! To tylko awaria.

Znikają mi followersi na Instagramie- kasowanie kont? Boty? Spokojnie! To tylko awaria.

Opublikowano 13.02.2019 20:04 Aktualizacja: 13.02.2019 22:26 -


Przez sieć właśnie przechodzi fala pytań związanych z liczbą obserwujących w Instagramie. Spore czystki. Niektóre popularne konta np. Selena Gomez straciły ponad milion fanów.

Przeglądnąłem stories. Masa ludzi “znających” się na Instagramie wieści czyszczenie serwisu z nieaktywnych kont oraz z botów. Wysuwają wnioski, co dobrego to przyniesie, co złego. Niestety prawda jest zgoła inna.

Instagram walczy z jakimś błędem, który powoduje złe zliczanie liczby fanów. Jeśli straciłeś ostatnio sporą ilość część followersów – spokojnie, to tylko awaria. Żadna czystka na tak ogromną skalę (jeszcze) nie ma miejsca. W sieci można także znaleźć informacje o tym, że brakuje także pewnych ilości obserwowanych przez nas osób.

Pewnego smaczku tej historii dodaje fakt, że Twitter wczoraj miał podobną awarię – lajki pod twitami się nie zgadzały wielu ludziom.Dajmy chwilę Instagramowi na ogarnięcie błędu i nie wróżmy z fusów, co to się ma wydarzyć. Pamiętajmy jednak, że w sieci roi się także od informacji o tym, że serwisy podległe Markowi będą znacznie czyszczone.

Takie wiadomości, o kasowaniu kont, usuwaniu botów niosą się przez Instagrama z prędkością światła. Na razie spokojnie, zaparz herbatę i sprawdź jutro :)

Wieści z Rozładowani.pl