Znamy prawdopodobną specyfikację nowego iPhone'a 11

Znamy prawdopodobną specyfikację nowego iPhone'a 11

Opublikowano 3.09.2019 14:18 -


Zaledwie kilka dni dzieli nas od oficjalnej premiery najnowszego iPhone’a. Tegoroczny pokaz ma być naprawdę wyjątkowy, dlatego budzi wiele emocji pośród fanów marki, wyczekujących najświeższych informacji. Można się było spodziewać, że jeszcze przed prezentacją pojawi się wiele plotek, dotyczących już nie tylko designu, ale również specyfikacji produktu. Na co prawdopodobnie mogą liczyć użytkownicy iPhone’ów?

Popularność smartfonów z logiem ugryzionego jabłka rośnie z roku na rok. Wynika to głównie z zastosowania zupełnie nowych rozwiązań oraz udoskonalania systemu iOS, który w tym roku zadebiutuje już w 13 wersji. Nie mogło się więc obejść bez doniesień o specyfikacji najnowszych iPhone’ów, które zostału ujawnione przez serwis MyDrivers. Nie mam oczywiście pewności, że informacje są w 100% pewne. Stanowią one jednak zbiór dotychczasowych doniesień, przez co mogą okazać się prawdziwe.

iphone 11

Co będzie łączyło ze sobą wszystkie modele iPhone’a 11?

Może zacznę od tego, że wszystkie prezentowane smartfony otrzymają najnowszy procesor Apple A13. Dzięki swojej specyfikacji być może okaże się najmocniejszą częścią na aktualnym rynku mobile. Ma on zaskakiwać nie tylko wydajnością, ale również energooszczędnością, co na pewno będzie dużym plusem. Nie można pominąć także czujnika biometrycznego, który nadal będzie odblokowywał telefon za pomocą Face ID. Obiektyw zostanie jednak udoskonalony, dzięki czemu będzie można uaktywnić ekran z różnego punktu położenia. Jednak nie to Was interesuje najbardziej, prawda?

iphone 11

Powyższa grafika prezentuje Wam wszystko to, co najważniejsze. Mowa oczywiście o ilości pamięci RAM, pamięci wewnętrznej, rozdzielczości aparatów czy mocy baterii. Jak można zauważyć, każdy z tegorocznych modeli zostanie poprawiony pod wieloma względami, w porównaniu do zeszłorocznych. Wzrasta pojemność akumulatora, w niektórych wariantach także ilość pamięci RAM. Ważną informacją jest także cena, która niestety po zeszłorocznym spadku sprzedaży nie pozostanie zmieniona. Za podstawowy wariant najprostszego modelu trzeba będzie zapłacić nie mniej niż 3000 zł.

IPhone 11, 11 Pro, a może 11 Pro Max?

Każdy z tegorocznych modeli na pewno zaskoczy użytkownika nie tylko odmiennym wyglądem, ale również mocnym parametrami. Dzięki połączeniu najnowszej technologii procesora z dużą ilością pamięci wewnętrznej użytkownicy będą mogli cieszyć się szybkim działaniem oraz brakiem lagów systemu. Czy rzeczywiście tak będzie prezentowała się ostateczna specyfikacja? Dowiemy się już podczas konferencji już 10 września.

Wieści z Rozładowani.pl

Plebiscyt DailyWeb na najlepszy sprzęt: DailyWebstery 2020 - [Zagłosuj]

Szukamy Social Media Ninja i dwóch redaktorów! [Zobacz]