Znalazłem źródełko ciekawych ebooków za grosze

Znalazłem źródełko ciekawych ebooków za grosze

Opublikowano 31.08.2017 9:28 Aktualizacja: 3.09.2017 12:59 - 3


Nie wiem, czy jest wam znany serwis Humble Bundle. Jest to serwis, w którym za dowolną cenę możemy kupić paczkę gier. Jeśli kwota, którą chcemy zapłacić  za zestaw jest większa niż pewien próg dostaniemy ich jeszcze więcej. Co kilka dni oferta się odnawia z nowymi przedmiotami, a my mamy możliwość mieć ponad setkę gier za grosze w bibliotece Steam, a grać może w piętnaście. A, nie, to chyba tylko ja :)

Dodatkowo kupując przez Humble Bundle dokładamy cegiełkę dla jakiejś organizacji charytatywnej. Działa sobie już to w ten sposób od kilku dobrych lat, warto zapisać się do ich newslettera. Można znaleźć perełki, które akurat są na naszej wish liście. Gry jednak to nie wszystko co na tym serwisie znajdziemy. Niestety nie wszyscy zwracają uwagę na to, że jest tam także zakładka z książkami. Bije się w pierś – nie mam pojęcia kiedy się tam pojawiła. Warto tam zaglądać ponieważ można złapać wiele ebooków sprzedawanych na takich samych zasadach jak wspomniane powyżej gry.

W tym miesiącu w paczce normalnie wartej ponad pięćset dolarów, którą możemy mieć za piętnaście znajdziemy wiele technicznych książek z chyba znanemu wielu osobom wydawnictwa O’Reilly. Jeśli nie znane z nazwy, to na pewno z ich oryginalnej serii okładek z różnymi organizmami. Aktualnie widzę, że w nasze ręce właściwie za darmo mogą trafić książki związane z programowanie, algorytmami oraz bazami danych. Ciekawe co będzie następnym razem. Nie wiem jak Ty, ale ja zapisałem się do newslettera, żeby dostawać informacje o nowych ofertach dostępnych w tych skandalicznie niskich cenach. Wydaje mi się, że warto za taką cenę poszerzyć swoją wiedzę.

 Zerknij na te książki

Wieści z Rozładowani.pl