Jeśli nie macie pomysłu na to, w co zagrać w zbliżający się weekend, to Sony spieszy z pomocą. Właśnie odpalono nową promocję, gdzie gry na konsole można kupić za mniej niż 17 złotych. Oczywiście są też „większe” tytuły, a jest naprawdę w czym wybierać.

Ja jednak zebrałem te, które moim zdaniem są najbardziej godne uwagi. Sony robi wyprzedaże co jakiś czas, jednocześnie dorzucając comiesięcznie do abonamentu PS Plus jakieś darmowe pozycje. Zobaczcie, co właśnie trafiło na wyprzedaż.

Promocje w PlayStation Store

The Walking Dead: The Complete First Season – 17,70 zł

Wciel się w Lee Everetta, skazańca, który dostał drugą szansę na życie w świecie opanowanym przez nieumarłych. Kiedy trupy powracają do życia, a ocalali są gotowi na wszystko, by zadbać o swoje bezpieczeństwo, ochrona osieroconej dziewczynki o imieniu Clementine może dać mu szansę na zbawienie w świecie pochłoniętym przez piekło. Doświadcz wydarzeń, poznawaj ludzi i odwiedzaj miejsca poprzedzające historię zastępcy szeryfa Ricka Grimesa. Gra dostosowuje się do gracza – Twoje działania, wybory i decyzje wpłyną na to, jak rozegra się cała seria.

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści – 33,60 zł

Wojna Krwi to gra role-playing łącząca eksplorację, unikatowe zagadki i bitwy karciane, w której gracze powracają do pełnego mrocznych opowieści świata Wiedźmina. Powstała z udziałem deweloperów odpowiedzialnych za najbardziej ikoniczne momenty Wiedźmina 3, historia Wojny Krwi koncentruje się na Meve — zaprawionej w boju władczyni dwóch Królestw Północy, Lyrii i Rivii. Stojąc w obliczu wrogiej inwazji, Meve zmuszona jest wrócić na wojenną ścieżkę, która poprowadzi ją ku zemście i zagładzie.

Unravel Two – 16,80 zł

Kiedy odcinasz się od przeszłości, nawiązujesz nowe więzi. W Unravel Two stworzysz własnego Yarny’ego, a następnie zbudujesz relacje z innymi Yarnymi w trybie lokalnej kooperacji lub samodzielnie. Pielęgnuj przyjaźń i okazuj wzajemne wsparcie w trakcie wspólnych podróży.
Swoją historię zaczniesz w chłodnej i przytłaczającej krainie. Jednak w miarę podążania za zewem przygody wszystko wokół zacznie rozkwitać nowym życiem. Zanurz się we wciągającą opowieść pełną energii, żywiołowości i inspiracji – ale uważaj, są też potwory. Do każdego wyzwania podchodź z pozytywnym nastawieniem i bez lęku, aby rozbudzić świat wokół i odkryć nierozerwalną więź łączącą przyjaciół.

Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr – 33,80 zł

Jesteś Inkwizytorem, najpotężniejszym z wysłanników Imperium. W tej grze akcji RPG autorstwa twórców gry The Incredible Adventures of Van Helsing twoim zadaniem jest dokładne przeszukanie fortecy-klasztoru Martyr i oczyszczenie jej z czających się w tych murach sił Chaosu.

Metal Gear Solid V: The Definitive Experience – 15,80 zł

METAL GEAR SOLID V: THE DEFINITIVE EXPERIENCE to wyjątkowa kolekcja historii MGSV, która zawiera chwaloną prze krytyków część MGSV: THE PHANTOM PAIN, wraz z prologiem MGSV: GROUND ZEROES, METAL GEAR ONLINA w trybie multiplayer i wszystkimi materiałami DLC.

STAR WARS™ Jedi Knight: Jedi Academy – 59,40 zł

Wieloosobowy klasyk online debiutuje na PlayStation 4® razem z trofeami i nowoczesnym sterowaniem! Zostań nowym uczniem pragnącym poznać tajniki Mocy, które odkryje przed nim mistrz Jedi Luke Skywalker.

TEKKEN 7 – 20,90 zł

Odkryj epickie zakończenie wojny w ramach klanu Mishima i poznaj przyczyny każdego etapu ich niekończącego się sporu. Oparty o Unreal Engine 4, TEKKEN 7 zawiera niesamowite filmowe starcia i dynamiczne pojedynki, wykorzystujące innowacyjne opcje walki, które można toczyć ze znajomymi i rywalami.

Więcej okazji znajdziecie w PlayStation Store.


Posłuchaj nas!