Do premiery iPhone’a 13 pozostało jeszcze kilka miesięcy, jednak plotek na jego temat zaczyna pojawiać się coraz więcej. Jedną z nich są informacje od znanego analityka, który specjalizuje się w świecie Apple – Ming-Chi Kuo. Nie wszystkie jego informacje zawsze się sprawdzają, ale większość tak.

iPhone 13 z lepszym obiektywem?

Według niego w nowym iPhonie otrzymamy nowy ultraszerokokątny obiektyw, który lepiej poradzi sobie z fotkami wykonywanymi przy słabym oświetleniu. W obecnych modelach, czyli iPhone 12, zdjęcia wychodzą bardzo dobrze na podstawowej wersji iPhone 12, ale już wersja Pro i Max znacząco polepszają fotki.

Jakość zdjęć jest zmorą Apple od kilku lat. Firma z Cupertino nie może doścignąć np. koreańskiego Samsunga, który wyznacza corocznie nowe standardy, jeśli chodzi o fotografię mobilną. Odnoszę wrażenie, że Apple jest lekko opóźnione w tej kwestii, co wcześniej byłoby nie do pomyślenia.

Apple iOS 14.5: odblokujesz iPhone’a w masce jeśli posiadasz AppleWatcha

Jak będzie w przypadku iPhone 13? Czy będzie to wreszcie model, który od początku będzie tym, który wyznaczy jakość na najbliższe miesiące? Tego dowiemy się na jesieni, bo na razie to tylko plotki.


Posłuchaj nas!