"Zimna wojna" od dzisiaj w ofercie Netflix

Opublikowano 1.06.2020 14:38 Aktualizacja: 13.06.2020 13:57 -


Do oferty Netflix po krótkiej przerwie wróciła dzisiaj oscarowa produkcja "Zimna wojna". Film zdobył uznanie krytyków na całym świecie, a zwieńczeniem tego była statuetka Oscara.

Jeśli jeszcze nie obejrzeliście hitowej polskiej produkcji, to teraz jest okazja do nadrobienia zaległości. Film pojawił się w ofercie Netflix Polska, wystarczy posiadać aktywny abonament.

Zimna wojna za darmo na Netflix

Twórcy nagrodzonej Oscarem „Idy” przeniosą nas tym razem do lat 50. i 60. XX wieku, stalinowskiej Polski i budzącej się do życia Europy. Na tym tle rozgrywa się historia wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być ze sobą i jednocześnie nie mogą bez siebie żyć. Jednym z głównym bohaterów filmu „Zimna wojna” będzie... muzyka, będąca połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku.

Netflix - czy warto? Omówienie cen, pakietów i konkurencji

W rolach głównych zobaczymy Joannę Kulig, Tomasza Kota, Agatę Kuleszę oraz Borysa Szyca. Paweł Pawlikowski jest nie tylko reżyserem, ale także – wraz z Januszem Głowackim – autorem scenariusza. Za scenografię do filmu odpowiadają Katarzyna Sobańska i Marcel Sławiński. Autorem zdjęć jest Łukasz Żal. Zdjęcia rozpoczęły się w styczniu 2017 i zakończyły na początku sierpnia br. Ekipa kręciła nie tylko w Polsce, ale również Francji i Chorwacji. Obraz jest koprodukcją polsko-francusko-brytyjską. Polskim producentem filmu jest Ewa Puszczyńska ze studia Opus Film, a dystrybutorem firma KINO ŚWIAT.

opis filmu: KINO ŚWIAT

Wieści z Rozładowani.pl