Trzeba jakoś zabić czas, wyczekując wiosny, do której notabene jeszcze daleeeko. Do 20 grudnia czas zleci szybko, następnie kilka dni oglądania Wiedźmina, ale jak żyć teraz? W ofercie Netflix kilka nowości, a także zapowiadanych premier. Zapraszam do zapoznania się z przeglądem nowych produkcji.

Irlandczyk – film (2019)

W docenionym przez krytyków filmie Martina Scorsese płatny zabójca Frank Sheeran powraca do sekretów, których strzegł jako lojalny członek rodziny przestępczej Bufalino. W rolach głównych: Robert De Niro, Al Pacino, Joe Pesci.

Święta nie na bogato – film (2019)

Owdowiały prezenter radiowy i jego czwórka rozpuszczonych dzieci muszą zacisnąć pasa, kiedy na chwilę przed Gwiazdką kończą im się środki na luksusowe życie. W rolach głównych: Romany Malco, Sonequa Martin-Green, Darlene Love.

Niebezpieczne produkty – dokument, 1 sezon (2019)

np

Ten serial dokumentalny pokazuje, jak zaniedbania i nieuczciwość w marketingu popularnych dóbr konsumpcyjnych mogą pociągać za sobą przykre skutki dla konsumentów.

Obłędnych Świąt! – 1 sezon (2019)

Podczas dziesięciodniowej wizyty świątecznej niespełniony muzyk z Los Angeles próbuje wkraść się w łaski apodyktycznego ojca swojej dziewczyny i jej zżytego rodzeństwa. W rolach głównych: Dennis Quaid, Bridgit Mendler, Brent Morin. Twórcy: Tucker Cawley.

Tamte dni, tamte noce – film (2017)

Lato 1983 r. na włoskiej prowincji. Siedemnastoletni Elio nawiązuje silną więź z Oliverem, charyzmatycznym asystentem swojego ojca. W rolach głównych: Timothée Chalamet, Armie Hammer, Michael Stuhlbarg.

Mitomanka – 1 sezon (2019)

mi

Wypalona i lekceważona pracująca matka podejrzewa, że jej partner ją zdradza, więc zaczyna udawać problemy zdrowotne, by zwrócić na siebie uwagę.
W rolach głównych: Marina Hands, Mathieu Demy, Marie Drion. Twórcy: Anne Berest, Fabrice Gobert.

Zabić bobra – film (2012)

Dręczony wspomnieniami z pobytu na wojnie Eryk powraca do rodzinnego domu. Przypadkowe spotkanie z młodą Bezi sprawia, że mężczyzna zaczyna kwestionować to, co widzi. W rolach głównych: Eryk Lubos, Agnieszka Pawełkiewicz, Marek Kasprzyk.

Co się dzieje, do cholery? – dokument (2019)

csa

Autorzy tego dokumentu przeprowadzają liczne wywiady, badają kwestię nierówności płci w Hiszpanii i analizują działalność ruchu feministycznego.