Zima nadchodzi, a Netflix aktualizuje ofertę - zobacz nowości

Zima nadchodzi, a Netflix aktualizuje ofertę – zobacz nowości

Opublikowano 29.11.2019 14:50 Aktualizacja: 13.06.2020 13:49 -


Czarny tydzień, czarny piątek, szał zakupów. Trzymam kciuki, aby nikt się nie dał nabrać, a jak już będziecie chcieli odpocząć od tego chaosu zakupowego, to Netflix coś przygotował idealnie na weekend. Biorąc pod uwagę, że za oknem robi się chłodniej, to częściej przyglądam się ofertom serwisów streamingowych.

Trzeba jakoś zabić czas, wyczekując wiosny, do której notabene jeszcze daleeeko. Do 20 grudnia czas zleci szybko, następnie kilka dni oglądania Wiedźmina, ale jak żyć teraz? W ofercie Netflix kilka nowości, a także zapowiadanych premier. Zapraszam do zapoznania się z przeglądem nowych produkcji.

Irlandczyk – film (2019)

W docenionym przez krytyków filmie Martina Scorsese płatny zabójca Frank Sheeran powraca do sekretów, których strzegł jako lojalny członek rodziny przestępczej Bufalino. W rolach głównych: Robert De Niro, Al Pacino, Joe Pesci.

Święta nie na bogato – film (2019)

Owdowiały prezenter radiowy i jego czwórka rozpuszczonych dzieci muszą zacisnąć pasa, kiedy na chwilę przed Gwiazdką kończą im się środki na luksusowe życie. W rolach głównych: Romany Malco, Sonequa Martin-Green, Darlene Love.

Niebezpieczne produkty – dokument, 1 sezon (2019)

Ten serial dokumentalny pokazuje, jak zaniedbania i nieuczciwość w marketingu popularnych dóbr konsumpcyjnych mogą pociągać za sobą przykre skutki dla konsumentów.

Obłędnych Świąt! – 1 sezon (2019)

Podczas dziesięciodniowej wizyty świątecznej niespełniony muzyk z Los Angeles próbuje wkraść się w łaski apodyktycznego ojca swojej dziewczyny i jej zżytego rodzeństwa. W rolach głównych: Dennis Quaid, Bridgit Mendler, Brent Morin. Twórcy: Tucker Cawley.

Tamte dni, tamte noce – film (2017)

Lato 1983 r. na włoskiej prowincji. Siedemnastoletni Elio nawiązuje silną więź z Oliverem, charyzmatycznym asystentem swojego ojca. W rolach głównych: Timothée Chalamet, Armie Hammer, Michael Stuhlbarg.

Mitomanka – 1 sezon (2019)

Wypalona i lekceważona pracująca matka podejrzewa, że jej partner ją zdradza, więc zaczyna udawać problemy zdrowotne, by zwrócić na siebie uwagę.
W rolach głównych: Marina Hands, Mathieu Demy, Marie Drion. Twórcy: Anne Berest, Fabrice Gobert.

Zabić bobra – film (2012)

Dręczony wspomnieniami z pobytu na wojnie Eryk powraca do rodzinnego domu. Przypadkowe spotkanie z młodą Bezi sprawia, że mężczyzna zaczyna kwestionować to, co widzi. W rolach głównych: Eryk Lubos, Agnieszka Pawełkiewicz, Marek Kasprzyk.

Co się dzieje, do cholery? – dokument (2019)

Autorzy tego dokumentu przeprowadzają liczne wywiady, badają kwestię nierówności płci w Hiszpanii i analizują działalność ruchu feministycznego.

Wieści z Rozładowani.pl