Zgłoś swoją stronę do nowego cyklu na DailyWeb, czyli słowem o Niusletterze

Zgłoś swoją stronę do nowego cyklu na DailyWeb, czyli słowem o Niusletterze

Opublikowano 28.07.2014 8:26 - 5


Szczerze mówiąc, to kiedy przygotowywałem akcję promowania Niuslettera, to założenia były bardzo ostrożne. Zupełnie się nie spodziewałem, że już po pierwszym tygodniu przybędzie ponad 100 subskrybentów, zakładałem liczbę, którą z pewnością ciężko by było się pochwalić. Oczywiście aktualna także nie paraliżuje, jednak w stosunku do wszystkich Was, odwiedzających DailyWeb, mogę powiedzieć z czystym sumieniem o drobnym sukcesie.

Pełną informację o tym jakim echem odbił się niusletter, będę miał dopiero za kilka dni, gdy już dotrze do wszystkich. Dodam, że przeprowadzimy jeszcze kilka testów, który dzień będzie do wysyłki najlepszy, dlatego też spodziewajcie się przynajmniej jeszcze jednego mejla w tym tygodniu. Sam start niuslettera to jednak nie wszystko. Jeśli zapoznaliście się z jego treścią, z pewnością znaleźliście informacje o tym, że niebawem dla DailyWeb wystartuje nowy mini-cykl. Nazwy właściwiej jeszcze nie ma, ciągle na tym pracujemy – niemniej jest już zarys i plan startu.

Nowy cykl, który poprowadzi Łukasz będzie dotyczył analizy użyteczności wybranego serwisu. Oczywiście jeśli trzeba będzie posłodzić, to będzie posłodzone. Jeśli trzeba będzie ostrzelać krytyką, to będzie krytyka. Skąd jednak weźmiemy serwisy na testy? To właśnie Wy możecie je do nas zgłosić. Jeśli chciałbyś, by Twoja strona WWW została przez Łukasza gruntownie prześwietlona, to zapraszam do formularza, za pomocą którego swój serwis można zgłosić. Pierwsza odsłona cyklu z pewnością już niebawem, Ci którzy zapisani są do Niuslettera dowiedzą się o tym jako pierwsi :-)

Wieści z Rozładowani.pl