Zestaw wszelakich i darmowych szablonów do Wordpress

Zestaw wszelakich i darmowych szablonów do WordPress

Opublikowano 25.03.2014 14:13 -


W dzisiejszym zestawieniu sporo tego. Przynajmniej jeśli chodzi o kategorie zaszeregowania. W zestawieniu główny nacisk na szablony, które doskonale nadadzą się na strony typu portfolio, na których chcecie zaprezentować swoje prace. Nie zabraknie także szablonów nieco bardziej zaawansowanych, to bardziej ambitnych zastosowań. Mam nadzieje, że całość przypadnie do gustu. Enjoy.

Focus

1
Szablon, który doskonale nada się do prezentowania materiałów video, pod warunkiem że macie ich sporo do zaprezentowania. Duży slider, jasne kolory, pełna responsywność.

Slider

2
Jedno-kolumnowy szablon, doskonały do prezentowania wielkich zdjęć. Osobiście bardzo podoba mi się pomysł z prezentowanie ‘podobnych postów’.

Gridster-lite

3
Szablon prezentujący wpisy w postaci widoku siatki (grid view). Wygodne do mnogiej ilości wpisów (zdjęć). Szablon w wersji lite.

Snaps

4
Prosty szablon, dzięki któremu zaprezentujecie mnogą ilość zdjęć. Kolorystykę bym poprawił, ale to rzecz gustu, a o tych ponoć się nie dyskutuje.

Family

5
Prosty, jedno-kolumnowy szablon z dominującymi bielami. Wykorzystuje on możliwości HTML5 i jest w pełni responsywny.

Photo Addict

6
Bardzo niekonwencjonalny szablon, który zdecydowanie może się podobać. Przeznaczenie? Mnoga ilość zdjęć.

Inkness

7
Bardzo przyjemny i czysty szablon z przeznaczeniem do prezentowania zdjęć.

Bearded

8
Bardzo ciekawy i złożony szablon, który może służyć zarówno jako portfolio ale nawet jako sklep. Mój dzisiejszy faworyt.


PR News

9
Szablon w postaci siatki (grid view) a do tego z opcją nieskończonego przewijania. Przeznaczenie głównie dla sporej ilości zdjęć.

Virtue

10
Niebanalny szablon w oparciu o model duży slider + mnoga ilość miniaturek. Jedna z ładniejszych pozycji w dzisiejszym zestawieniu.

Gdyby tego było Wam mało, więcej znajdziecie w kategorii Szablony lub po tagu szablony, darmowe szablony.

Wieści z Rozładowani.pl