Zdjęcie na Facebooku, które wygenerowało nam ponad 120k zasięgu

Zdjęcie na Facebooku, które wygenerowało nam ponad 120k zasięgu

Opublikowano 15.04.2018 16:40 -


Ostatnio zapadła decyzja, że więcej nie inwestujemy w naszego Facebooka, bo zasięgi organiczne to jakiś bardzo ponury żart. Ten wyczuł nasze zamiary i postanowił nas nieco zaskoczyć, tuż przed Weekendem.

Wszystko za sprawą naszego piątkowego zdjęcia. Staramy się zawszę po zapełnieniu każdego piątku wpisami, dodawać zabawne zdjęcie wprost z internetów. Oczywiście cieszą się ona zawsze dużą popularności, ale zdjęcie z ostatniego piątku niszczy system.

Piąteczek.

Opublikowany przez DailyWeb 13 kwietnia 2018

Wszystko za sprawą tego wpisu. Oczywiście jakiś potencjał w nim był, patrząc na ilość chociażby polubień na Twitterze. To co jednak wydarzyło się tego dnia i przez większość weekendu, zaskoczyło nas kosmicznie.

Wpis wygenerował ponad 121 000 zasięgu, tyle co wszystkie nasze wpisy przez miesiąc (minimum 5 dziennie). Oprócz tego, ponad 750 lajków i 430 udostępnień i niespełna 18 500 kliknięć. Istne szaleństwo, no ale nie ma co się dziwić. W końcu kolega @rafvile miał bardzo zabawne przemyśleń, nie ważne jak bardzo poważnie mówił.

Dodatkowo, to co bardzo cieszy, to że wszystkie te statystyki przełożyły się także na niespełna 300 lajków naszego profilu. Patrząc jednak na to wszystko, mam takie dość smutne przemyślenie, że prócz tych wszystkich lajków, zasięgów, to dalej tylko tzw. lol content, kiedy wszystkie inne materiały pozostają z poucinanymi odbiorcami. Wychodzi na to, że albo robisz śmieszki w internecie albo godzisz się na dramatyczne zasięgi.

Wieści z Rozładowani.pl