Zawód Youtuber - świetny materiał dla zagubionych o Youtubie od kuchni

Zawód Youtuber – świetny materiał dla zagubionych o Youtubie od kuchni

Opublikowano 4.03.2016 9:37 - 1


Patrząc na to wszystko co dzieje się w świecie technologicznym, zawsze mam poczucie, że jestem na bieżąco. Oczywiście zdarzają się obszary czy trendy, które są dla mnie coraz mniej zrozumiałem, wówczas jak to zwykle bywa wszystko zwalam na wiek, bo najprościej. Najlepszym przykładem trendu, który nie do końca jest dla mnie zrozumiały jest Snapchat, chociaż oczywiście doceniam jego potencjał. Idąc jednak dalej tą myślą, to sam Youtube i to co się na jego polskiej scenie dzieje jest dla mnie czymś, czego zupełnie nie znam.

Oczywiście najbardziej charakterystyczne twarze nie są mi obce, mimo że nie śledzę na bieżąco ich twórczości. Nie ukrywam, że czasem Gonciarza czy AdBustera uda się obejrzeć, ale reszta jest mi zupełnie obca. Sam świat Youtube, tworzenie, produkcja, promocja i podejście jest także dla mnie czymś owianym tajemnicą, mimo że kilka banalnie prostych materiałów udało się stworzyć (ba, jeden nawet osiągnął 50k wyświetleń).

Jeśli macie podobnie jak i ja, czyli świat Youtube i panujących tam zasad, motywacji do działania czy chęć poznania typowego dnia osoby tworzącej intensywnie na tej platformie, to mam dla Was świetny materiał. Wytwórnia Kalina z mojego rodzinnego Gdańska, przygotowała bardzo interesujący materiał, który wszystkie te aspekty stara się wyjaśnić. Przygotowali 25 minutowy dokument o tym jak to jest być Youtuberem i co to właściwie znaczy. Poznacie wypowiedzi najbardziej charakterystycznych twarzy tego światka, ich motywacje do działania czy nawet ideę, która za tym wszystkim stoi.

Przyjemna forma, interesujące wypowiedzi, polecam. Myślę, że po tym materiale powinniście nieco bardziej odnaleźć się w tym świecie, a nawet jeśli jest dla Was on zupełnie zrozumiały, to i tak warto się z nim zapoznać dla naprawdę interesujących wypowiedzi. Video w nagłówku.

Wieści z Rozładowani.pl