Zatrudnimy redaktora do DailyWeb!
Zatrudnimy redaktora do DailyWeb!

Opublikowano 23.05.2019 21:05 -


W związku z bardzo dynamicznym rozwojem naszego medium postanowiliśmy zatrudnić kolejnego etatowego redaktora do naszego jakże młodego i dynamicznego zespołu. A tak zupełnie serio, to szukamy świeżej krwi na pół etatu!

Ten nasz młody zespół, być może do najmłodszych nie należy. Większość z nas urodziła się w czasach komuny, ale i nie zabraknie takich, co nie wiedzą, jaka relacja zachodzi między kasetą magnetofonową, a długopisem. To jednak w niczym nie przeszkadza, bo to, na co stawiamy to skill! Musisz umieć pisać, musisz lubić pisać i musisz być fanem nowych technologii. Nie lubię tego określenia, bo właściwie niewiele ono znaczy, ale ciężko będzie połączyć pisanie o technologiach, kiedy nie mają one dla Ciebie większego znaczenia. Jeśli Twoja specjalizacja wychodzi poza to, o czym piszemy na DailyWeb, to jeszcze lepiej dla Ciebie i dla nas.  Grunt by część obszarów, o których piszemy, pokrywała się także z Twoimi zainteresowaniami.

Kandydat idealny

Będziesz trzecią, etatową osobistością w naszym składzie i 12 osobą w całym zespole. Często zachodzę w głowę, jak udało się to wszystko tak bardzo rozhuśtać, chociaż pewnie jeszcze trochę i moja małżonka się ze mną rozwiedzie. Dlatego też kolejne ręce na pokładzie będą nam niezbędne, by zająć się kolejnymi obszarami, więc prócz artykułów, chciałbym by nasz nowy redaktor, wziął (opcjonalnie) na barki także naszego Twittera.

Maj to magiczny miesiąc. To miesiąc, kiedy wystartowaliśmy 5 lat temu i nie ma lepszego prezentu z tej okazji, niż ostatnie pobicie rekordu, osiągając (na dzień pisania tekstu) 320k sesji przy 240k UU (poprzedni rekord ze stycznia 2019: 280k sesji, 150k UU). A maj się jeszcze nie skończył! Nieskromnie i z dumą rzec muszę, że idziemy jak burza i jeńców nie bierzemy. A jak tu siedzę i piszę ten tekst, obiecuje Wam, że w czerwcu będzie jeszcze więcej.

Chcemy wyciskać tę cytrynę, tak bardzo jak tylko się da, a efekt kuli śniegowej pomaga nam jak nic innego. Po kiepskim finansowo starcie tego roku podpisaliśmy umowę długoterminową z dwoma wielkimi firmami, które ustabilizowały nasze koszty, robiąc nawet delikatną górkę. Jesteśmy także zauważani przez przeróżne marki, które zostawiają u nas swoje pieniądze. Dlatego też możemy pozwolić sobie na eksperyment i przeznaczenie górki na zatrudnienie kolejnego redaktora.

Osoba której szukamy, będzie bardzo blisko współpracowała z Przemkiem i ze mną. Idealny plan jest taki, by nowy redaktor był dostępny przez 4h dziennie, między godziną 12:00 a 16:00. Mamy jednak świadomość, że to mało wygodne godziny, jednak oczywiście bierzemy także pod uwagę inne przedziały czasowe, jeśli trafimy na idealnego kandydata. Jeśli znajdziemy człowieka jeszcze przed końcem maja, to załapie się on na nasz mazurskie DW Days, czyli pierwsze, prawdziwie offlinowe spotkanie redakcji DailyWeb!

Jeśli uważasz, że się nadajesz i chciałbyś z nami wspólnie działać, zapraszam do zapoznania się z pełnym ogłoszeniem. Jeśli nas będzie na Ciebie stać, jeśli trafisz w nasze oczekiwania, to na pewno się zgłosimy. Jeśli nie, to na pewno także damy Ci znać.

 DailyWeb zatrudnia!