Załóżmy, że prowadzisz kilka (a nawet kilkanaście) blogów jednocześnie, a cel ich prowadzenia nie ma tutaj żadnego znaczenia. Z pewnością niejednokrotnie miałeś poważne problemy, by zapanować nad wszystkimi stronami. Każda witryna wymaga m.in. systematycznych aktualizacji, instalacji dodatkowych pluginów, a także uzupełniania treścią. Co więc robisz? Logujesz się najpierw na jedną, potem na kolejną witrynę i za każdym razem wykonujesz właściwie te same czynności. Teraz zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na taką stratę czasu? A nawet jeśli możesz, czy nie lepiej spożytkować go w jakiś bardziej interesujący sposób?

wpdashio

Zarządzanie blogami można uprościć

Wystarczy, że zarządzasz 3-4 blogami, by szybko odczuć problematyczność ciągłego przełączania się między jedną stroną a drugą. Na szczęście z myślą o blogerach powstały specjalne softy, dzięki którym nadzorowanie wszystkich blogów jest znacznie łatwiejsze, szybsze i wydajniejsze.

Część narzędzi przeznaczona jest przede wszystkim dla pozycjonerów, ale pośród nich dostępny jest bardziej „uniwersalny” soft. Mowa o WPDASH – oprogramowaniu, które wprowadza zupełnie nową jakość w zarządzanie blogami oraz wszystkimi innymi stronami opartymi na WordPressie.

WPDASH – zaawansowany menadżer stron

Do softu WPDASH można podpiąć wszystkie witryny wordpressowe i zarządzać z nimi z jednego miejsca. To zaś oznacza koniec z wpisywaniem danych do logowania dla każdej ze strony z osobna. Wystarczy właściwie jedno kliknięcie, by „mieć oko” na wszystkie prowadzone blogi.

Efektywne i sprawne zarządzanie stronami umożliwia wygodny i intuicyjny panel administracyjny. Pozwala na szybki podgląd najważniejszych danych systemowych WordPressa. Z poziomu panelu możesz dodawać kolejne domeny, przypisywać je do poszczególnych grup, tworzyć kolejne wpisy, itp. Masz także dostęp do podstawowych statystyk, informacji o planowanych backup’ach czy ostatnio dodanych komentarzach.

Dzięki WPDASH wiele akcji wykonach jednym kliknięciem. Dotyczy to przede wszystkim wprowadzania aktualizacji na poszczególne strony wordpressowe, pluginów, motywów. Jednym kliknięciem możesz wprowadzić kolejne wpisy na bloga, modyfikować posty, itp. A to wszystko bez konieczności przełączania się z jednej domeny na drugą i kolejne.

Poznaj dodatkowe zalety WPDASH

Funkcjonalność WPDASH nie ogranicza się wyłącznie do wygodnego zarządzania treścią czy wprowadzaniem aktualizacji. To znacznie więcej możliwości, które czyni ten soft zaawansowanym systemem.

Dzięki WPDASH już zawsze będziesz spokojny o zgromadzone na stronach dane. Soft daje dostęp do tworzenia automatycznych kopii zapasowych zapisywanych na dyskach w chmurze. W ten sposób stajesz się niezależny od dostawcy usług serwerowych, mając pewność bezpieczeństwa danych.

WPDASH pozwala również na integrację z Mention – przydatnym narzędziem do analizy zasobów Internetu pod kątem określonych słów kluczowych. Dzięki temu możesz analizować poczynania konkurencji i jeszcze lepiej poznawać oczekiwania czytelników.

Zachowania osób odwiedzających Twoje strony pomoże Ci jeszcze lepiej poznać PIWIK. To zaawansowana platforma, którą możesz zintegrować z WPDASH, a dzięki której dowiesz się o zachowaniach czytelników zaglądających na prowadzone przez Ciebie blogi.

Korzystając z WPDASH, możesz zdecydować się również na integrację z SEOUPPER – narzędziem usprawniającym proces pozycjonowania. Dzięki masowemu tworzeniu wartościowych stron zapleczowych, wzmocnisz pozycję swoich blogów w wyszukiwarce Google, docierając tym samym do szerszego grona czytelników. A przecież na tym Ci zależy, prawda?

WPDASH daje Ci również możliwość monitorowania dostępności serwera wszystkich blogów. W ten sposób otrzymasz praktyczne informacje o tym, jak długo serwer był niedostępny. Dzięki temu będziesz mógł ocenić, czy to właśnie brak dostępności do serwera jest przyczyną niskiego ruchu na blogach, itp.

Dzięki WPDASH, możesz być też spokojny o bezpieczeństwo prowadzonych blogów. A to wszystko dzięki systemowi, który wyszukuje wszelkie zagrożenia, a następnie naprawia zainfekowane pliki w sposób automatyczny. WPDASH sprawia więc, że wszystkim Twoim stronom niestraszne będą malware czy wirusy. Zaś dzięki dwuetapowemu uwierzytelnieniu (integracja z Rublon), konta blogowe będą nie do przejęcia.

Jeżeli zależy Ci na efektywniejszym panowaniu nad prowadzonymi blogami i chcesz nimi zarządzać sprawniej, wypróbuj WPDASH. Warto choćby dlatego, by przekonać się czy rzeczywiście to przełom w zarządzaniu stronami wordpressowymi.