Zapomnijcie o Flappy Bird, mam coś nowego, lepszego i równie uzależniającego. Przed Wami Threes!

Zapomnijcie o Flappy Bird, mam coś nowego, lepszego i równie uzależniającego. Przed Wami Threes!

Opublikowano 15.02.2014 12:30 - 2


Głośno ostatnio o grze Flappy Bird, głównie chyba dlatego że została ona wycofana ze sprzedaży. Sama gra wiele innowacji z sobą nie niosła, jednak była na tyle trudna, że wciągnęło się masę ludzi. Gdy dodamy do tego fakt, że twórca nie mógł znieść popularności gry (a oficjalnie strach przed posądzeniem o plagiat)  i wycofał ją ze Appstore czy Google Play, to mamy sukces murowany. Mój rekord w tej grze wyniósł raptem 7 punktów, zaś sama gra raczej powodowała we mnie frustracje niż chęć gry ;-)

Niemniej ostatnio zauważyłem bardzo pochlebne recenzje gry, która nosi nazwę Threes! Jest to taka bardzo logiczna wersja sudoku. Naszym zadaniem jest kompletowanie takich samych liczb, łączenie ich w pary i zdobywanie jak największego wyniku. Wyjątkiem są klocki o wartości 1 i 2, które mogą być ze sobą łączone. Trudność w grze polega na tym, że klocki mogą zostać połączone i utworzyć sumę tylko w wypadku, gdy któryś z nich dotyka krawędzi, ograniczającej pole gry. W sumie, to chyba niewiele Wam wytłumaczyłem tym zapisem, sami zobaczcie:

threes_trailer

Oczywiście naszym zadaniem jest jest tak umiejętne łącznie klocków ze sobą, by osiągną możliwie najwyższy wynik. Gra aktualnie dostępna jest tylko (na jedyny słuszny ;-) ) system operacyjny: iOS, niemniej wydaje mi się, że po takim sukcesie, pojawienie się wersji na Androida, to tylko kwestia czasu.

Zanim zainstalujecie grę, to oczywiście przestrzegam, że gra cholernie wciąga i naprawdę można stracić kilka niezłych godzin. Dla mnie idealne rozwiązanie do komunikacji miejskiej ;-) Ktoś pobije mój rekord 1400 pts? Try me!

Wieści z Rozładowani.pl