Jeśli lubicie symulatory to na pewno znacie Train Sim World, a już na pewno jego drugą odsłonę. Symulator to zaawansowana gra dla miłośników pociągów i zarządzania nimi. Możemy wcielić się w maszynistę i popędzić największymi pociągami na świecie.

Epic Games Store jak co tydzień oferuje darmowe gry. W tym tygodniu są to dwie pozycje, ale właśnie pociągowy symulator wg. mnie jest hitem. Pierwsza część pojawiła się w 2017 roku, a oferowana za darmo druga część miała premierę w 2020. Można powiedzieć więc, że Epic Games wypuszcza nam świeżynkę, która dodatkowo ma bardzo wysokie oceny krytyków.

Train Sim World 2 za darmo na PC

Ewolucja symulatora pociągu! Oto kontynuacja zaawansowanego symulatora pociągów. Siądź za sterami słynnych lokomotyw na liniach szybkiej kolei, długich trasach towarowych, a także wymagających ogromnej precyzji połączeniach miejskich. Popuść wodze fantazji, używając narzędzi do personalizacji. Zagraj w Train Sim World 2 i zajmij miejsce w kabinie maszynisty.

Poznaj kulisy niemieckiej szybkiej kolei międzymiastowej i po raz pierwszy siądź za sterami słynnego składu DB ICE 3M. Użyj nastawnika jazdy i wyjedź z Kolonii, rozwijając niesamowitą prędkość. Zajmij się przewozem ładunków i okiełznaj moc lokomotywy towarowej CSX AC4400CW na linii Sand Patch Grade, gdzie znajduje się Cumberland Terminal. Poznaj plan Bakerloo Line, światowej sławy linii londyńskiego metra, oraz znajdujące się na niej stacje. W grze wiernie odwzorowano detale wszelkich licencji, których potrzebuje maszynista. Zasiadasz w kabinie z pełnią uprawnień.

Mothergunship za darmo

MOTHERGUNSHIP to pierwszoosobowa strzelanka z elementami rozgrywki typu „bullet-hell”, w której tworzysz własne karabiny i walczysz z gigantycznymi bossami, aby pokonać armadę robotów, która podbiła Ziemię. Mimo nikłych szans na zwycięstwo musisz stanąć do walki w brutalnych, nieustających bitwach, podczas których tylko szybkie myślenie może Cię uratować.

MOTHERGUNSHIP łączy intensywność rozgrywki typu „bullet-hell” z gatunkiem FPS i zapewnia największą liczbę opcji modyfikacji uzbrojenia, jaka kiedykolwiek pojawiła się w grze komputerowej. Twórz karabinowe monstra, walcz z bossami, i pokonaj armadę robotów, która podbiła Ziemię.


Posłuchaj nas!