Z tym narzędziem dowiesz się jak daleko możesz zajść przez 10 minut

Z tym narzędziem dowiesz się jak daleko możesz zajść przez 10 minut

Opublikowano 26.05.2014 20:18 - 3


Czas na uzupełnienie kategorii Ciekawe WWW czymś naprawdę interesującym. Serwis nosi nazwę Isoscope i w zasadzie jest mapą. Cóż więc nadzwyczajnego w serwisie, który oferuje mapę? Otóż ma ona bardzo interesującą cechę, określa ona obszar, który zdołasz przejść w określonym przedziale czasowym. A jak to wygląda w praktyce i jak bardzo narzędzie jest pragmatyczne?

Jeśli masz niewielką przerwę miedzy spotkaniem, szkoleniami czy innym wydarzeniem, a masz nieodpartą ochotę na kawę z konkretnego, ulubionego lokalu czy drożdżówkę z ulubionej piekarni, a nie jesteś pewien czy uda Ci się do niej dotrzeć, Isoscope pomoże (brzmi jak przydługi slogan reklamowy narzędzia ;-). Jak działa ów narzędzie? Wystarczy, że klikniesz interesujący Cię punkt startowy, wybierzesz przedział czasowy i ot narzędzie pokaże Ci obszar możliwy do przebycia w tym czasie.

Co ciekawe Isoscope bierze pod uwagę godziny szczytu a także interpretuje ruch zależnie od dnia, odpowiednio zmniejszając obszar lub go zwiększając. Muszą przyznać, że prostota pomysłu mnie zaskoczyła. Ot oparte na banalnym pomyśle, bardzo funkcjonalne narzędzie.

Wieści z Rozładowani.pl