Z tą wtyczką do Chrome, zarządzanie zadaniami w Gmail jest bajecznie proste

Z tą wtyczką do Chrome, zarządzanie zadaniami w Gmail jest bajecznie proste

Opublikowano 8.06.2017 9:02 Aktualizacja: 14.06.2018 21:06 - 4


Dziwie się, że to nie Mariusz jest twórcą tego wpisu. W końcu to on jest królem zarządzania własnym czasem, nie tylko w naszej redakcji, ale jestem pewien, że także na całym globie. Dzisiejsza wtyczka powinna przypaść nie tylko jemu do gustu, ale także Wam drodzy Czytelnicy, tym bardziej jeśli korzystacie z Chrome i chcecie zapanować nad swoimi zadaniami, które płyną do Was wprost z Gmaila.

Wtyczka nosi nazwę Handle, a po jej włączeniu ujrzycie w Waszym Gmailu dodatkowy box, ulokowany po prawej stronie ekranu. Znajdziecie na nim listę zadań, która może być uzupełniana na dwa sposoby:

  • Możecie ręcznie dodawać własne zadania
  • Możecie tworzyć zadania, które związane są z konkretnym mejlem (aktualnie otwartym)

Co ciekawe wtyczka umożliwia dodawanie powiadomień i alertów do każdego z typów zadań, które stworzycie. Sprytnie prezentuje się także poruszanie pomiędzy zadaniami, które bazują na mejlach. Po kliknięciu w takie zadanie, zostaniecie przekierowani do powiązanego mejla.

Handle pozwala  także tworzyć projekty dla Waszych zadań, co w praktyce oznacza, że możecie swoje taski kategoryzować. Duża zaletą jest także aplikacja mobilna, która synchronizuje się z tym co zostało uzupełnione na desktopie. Póki co dostępna jest aplikacja na iOS, a w trakcie produkcji znajduje się także odpowiednik dla systemu operacyjnego z zielonym ludzikiem w logo.

Ciekawa propozycja dla wszystkich, a ja już czekam na opinię Mariusza.

Wieści z Rozładowani.pl