Youtube z nowym interfejsem - jak go aktywować?

Youtube z nowym interfejsem – jak go aktywować?

Opublikowano 22.11.2011 10:00 Aktualizacja: 21.11.2011 22:30 -


Youtube oddaje do użytku nowy, odświeżony interfejs. Zmian jest naprawdę sporo i na pierwszy rzut oka ciężko się odnaleźć, ale po chwili sprawa wrażenie bardziej przemyślanego. Co ciekawe, można go bez większego problemu aktywować :-)

Co nowego w interfejsie? Przede wszystkim kolorystyka nawiązująca do zmian jakie Google wprowadzał do swoich produktów na przestrzeni ostatnich miesięcy. Z lewej strony serwisu znajdziemy panel użytkownika a w nim kilka ciekawostek. Przede wszystkim dostęp do najistotniejszych informacji związanych z naszym profilem ale także integrację z portalem społecznościowym Google+.

Nowy interfejs Youtube

Po kliknięciu ikony G+ uzyskamy informacje o ostatnio udostępnionych materiałach z Youtube przez osoby z naszych kręgów. Hmm, tylko po co?

Dużo jednolitych kolorów, które jak dla mnie nie są do końca dobrym pomysłem, dlatego że ciężko odróżnić od siebie wyświetlane materiały wideo. Być może jest to tylko kwestia przyzwyczajenia.

Na plus należy zaliczyć wygląd wyników wyszukiwania, są one bardzo czytelne i przejrzyste. To samo tyczy profilów, są absolutnie fenomenalne w swojej prostocie.


Jeżeli nie widzicie nowego interfejsu YT, nie pozostaje Wam nic innego niż wykonanie kilku poniższych czynności:
– Ctrl + Shift + K (Firefox) / Ctrl + Shift + J (Chrome)
– otworzy się konsola, gdzie w linii komend należy wpisać:
[code]document.cookie="VISITOR_INFO1_LIVE=ST1Ti53r4fU"[/code]
– no i wcisnąć Enter ;-)

Wieści z Rozładowani.pl