Youtube Slam, czyli nowość od giganta - turnieje na filmy

Opublikowano 28.12.2011 15:18 - 1


youtube logo 16Ostatnio na święta, Youtube uraczył nas możliwością włączenia padającego śniegu podczas oglądania materiałów wideo. Przydatność tego rozwiązania należy traktować jako forma gadżetu, a dziś większe konkrety.

Dziś na YT pojawiła się nowa podstrona o nazwie Slam. W polskiej wersji językowej, nowa funkcjonalność nosi nazwę turnieje i pozwala na ocenianie zestawionych ze sobą dwóch nagrań wideo. Każdy użytkownik serwisu może wybrać ten film, który w danej kategorii tematycznej przypadł mu bardziej do gustu.

Tutaj odkryjesz utalentowanych piosenkarzy amatorów, najbardziej urocze klipy i najdziwaczniejsze filmy w YouTube. Oglądaj pary filmów i głosuj na ten, który Ci się podoba. Filmy uzyskują oceny na podstawie głosów użytkowników, a najlepsze z nich są wymienione na tablicy wyników turnieju.

Do wyboru Google oddało nam całe cztery kategorie: Przeboje komediowe, turniej dziwactw (mój faworyt), przeboje muzyczne czy też turniej roku. Oczywiście największa popularnością cieszy się kategoria komediowa, która z ilością ponad 200 000 głosów mocno odstaje od całej reszty.

youtubeslam
Youtube Slam

Polecam zajrzeć, jest na co popatrzeć szczególnie w kategorii przeboje roku. W końcu codzienna dawka humoru z rana powoduje lepszy nastrój na cały dzień :-)

Serwis znajdziecie pod adresem: http://youtube.pl/slam

Wieści z Rozładowani.pl