Year in Pixels - czyli śledź swoje samopoczucie przez cały rok

Year in Pixels – czyli śledź swoje samopoczucie przez cały rok

Opublikowano 24.01.2018 11:15 - 3


Mój RSS często puchnie od ilości ciekawych informacji, które warto Wam przedstawić. Zdarzają się także projekty, który wywołują znak zapytania co do istoty i sensu ich działania, ale sposób podania rekompensuje całe wrażenie. Tak jest między innymi z Years in Pixels.

Idea działania serwisu jest banalna. Każdy dzień roku przedstawiony jest jednym pixelem, w który możesz zaznaczyć odpowiednim kolorem. Oczywiście ten zależy od tego jak wyglądało Twoje samopoczucie tego konkretnego dnia.

Do wyboru 5 statusów, od niesamowitego samopoczucia do tego najgorszego. Całość wygląda bardzo prosto i intuicyjnie, więc zainteresowany całością, postanowiłem sprawdzić jaki jest właściwie cel tego narzędzia. Nie było zaskoczenia. Years in Pixels pokazuje przekrojowo Twoje samopoczucie, a Ty możesz po pewnym czasie wyszukać trendy.

Mało wartościowa informacja, biorąc pod uwagę 360 kliknięć przez cały rok. No cóż, może jeśli pojawią się same czerwone boksy w dni robocze, to może czas pomyśleć o zmianie pracy? Nic innego nie przychodzi mi do głowy, ale realizacja bardzo przyjemna, a być znalezienie wartości dodanej zostawiam Wam.

 Zobacz Year in Pixels

Wieści z Rozładowani.pl