Xiaomi robi niespodziankę - premiera Mi Drone Mini na Święta za 259zł!
Xiaomi robi niespodziankę - premiera Mi Drone Mini na Święta za 259zł!

Opublikowano 3 miesiące temu -


Okres świąteczny w pełni, większość prezentów zapewne kupiona. Z doświadczenia jednak wiem, że są tacy (w tym ja), którzy zostawiają zakupy na ostatnią chwilę. Xiaomi zdaje się przewidywać takie sytuacje i właśnie wypuszczają do sprzedaży Mi Drone Mini.

Wersja, która została dzisiaj zaprezentowana, co prawda osiągami technicznymi nie dorównuje dronom z najwyższej półki, ale jako gadżet na pewno się sprawdzi. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę cenę nowego urządzenia od Xiamoi, która wynosi… 259zł. Nowy gadżet od Xiaomi dostępny jest już w sprzedaży. Można go nabyć w autoryzowanych salonach Mi Store, a także w sklepie internetowym na mi-home.pl.

premiera Mi Drone Mini

xiaomi Mi Drone Mini – rozsądne parametry

Dron wyposażony jest w kamerę o rozdzielczości HD 720p, a także wbudowaną pamięć o pojemności 4GB. Warto zwrócić uwagę, że urządzenia ma możliwość wzniesienia się na 25 metrów, co przy tej cenie jest naprawdę sporym atutem. Zasięg drona to 50m. Droni Mini posiada akumulator 920mAh, co posłuży na około 10 minut pracy. Niewielkie wymiary urządzenia (91x91x38mm) sprawiają, że jest ono bardzo kompaktowe, a jego waga to zaledwie 88h. Dron pracuje na 4-rdzeniowym procesorze 1.2G SOC. Z dodatkowych funkcji warto zwrócić uwagę na system automatycznego startu i lądowania, a także FPV czy Battle Gaming.

Mi Drone Mini

Przyznam, że cena i parametry drona mocno windują go w hierarchii tegorocznych prezentów. Myślę, że na pewno znajdzie się w moim koszyku, jeśli nie dla mnie to na pewno dla kogoś z bliskich. Za taką cenę, zabawa może być przednia.